26. kolo, So 11.5.2024 14:00
FK SEKO Louny, z.s.0
SK Štětí, z.s.0
25. kolo, So 4.5.2024 10:15
SK Štětí, z.s.1
FK Admira Praha B, z.s..1
24. kolo, Ne 28.4.2024 10:15
FK Meteor Praha VIII, ..2
SK Štětí, z.s.1
23. kolo, So 20.4.2024 10:15
SK Štětí, z.s.0
FK Olympie Březová, z...3
22. kolo, So 13.4.2024 10:15
FK Neratovice-Byškovic..2
SK Štětí, z.s.0
21. kolo, So 6.4.2024 10:15
SK Štětí, z.s.0
SK Český Brod, z.s.3
20. kolo, Pá 29.3.2024 10:15
SK Újezd Praha 4, z.s...0
SK Štětí, z.s.4
19. kolo, So 23.3.2024 10:15
SK Štětí, z.s.0
TJ Sokol Nespeky, z.s.0
18. kolo, So 16.3.2024 16:00
FK HVĚZDA CHEB, z.s. 0
SK Štětí, z.s.0
17. kolo, So 9.3.2024 10:15
SK Štětí, z.s.0
FK Brandýs n.L.2
27. kolo, So 18.05 10:15
SK Štětí, z.s.
SK Kladno, z.s
28. kolo, So 25.05 17:00
SK Slaný, z.s.
SK Štětí, z.s.
29. kolo, So 01.06 10:15
SK Štětí, z.s.
TJ SK Hřebeč z.s.
30. kolo, So 08.06 10:15
FC Chomutov s.r.o.
SK Štětí, z.s.
16. kolo, So 15.06 10:15
SK Štětí, z.s.
Fotbalový klub Ostrov,..
Přátelský z., So 13.07 10:15
SK Štětí, z.s.
TJ Velké Hamry z.s.
Přátelský z., So 20.07 00:00
SK Štětí, z.s.
FK Dukla Praha U19
Přátelský z., St 24.07 00:00
SK Štětí, z.s.
FK Teplice U19
22. kolo, Ne 12.5.2024 14:00
TJ Vaňov, z.s. /ČL Neš..4
SK Štětí, z.s.3
21. kolo, Ne 5.5.2024 10:00
SK Štětí, z.s.11
TJ Union Děčín - spole..0
20. kolo, Ne 28.4.2024 10:00
SK Baník Modlany z.s. ..6
SK Štětí, z.s.0
19. kolo, Ne 21.4.2024 10:00
SK Liběšice4
SK Štětí, z.s.0
18. kolo, Ne 14.4.2024 12:00
MSK Trmice6
SK Štětí, z.s.3
17. kolo, Ne 7.4.2024 10:00
SK Štětí, z.s.7
Chlumecká sportovní, z..0
16. kolo, So 30.3.2024 10:00
FK Jiskra Velké Březno..5
SK Štětí, z.s.4
15. kolo, Ne 24.3.2024 10:00
SK Štětí, z.s.7
MSK Benešov nad Ploučn..1
14. kolo, Ne 17.3.2024 15:00
TJ Svádov - Olšinky z...3
SK Štětí, z.s.5
Přátelský z., Ne 28.1.2024 13:00
SK Sokol Brozany2
SK Štětí, z.s.4
23. kolo, Ne 19.05 10:00
SK Štětí, z.s.
TJ Svádov - Olšinky z...
24. kolo, Ne 26.05 14:00
MSK Benešov nad Ploučn..
SK Štětí, z.s.
25. kolo, Ne 02.06 10:00
SK Štětí, z.s.
FK Jiskra Velké Březno..
26. kolo, Ne 09.06 10:00
Chlumecká sportovní, z..
SK Štětí, z.s.
27. kolo, So 15.06 13:00
SK Štětí, z.s.
MSK Trmice
33. kolo, St 8.5.2024 10:00
SK Štětí, z.s.0
FK Litoměřicko, z.s. B..7
24. kolo, So 4.5.2024 10:00
FK Viktorie Čížkovice..4
SK Štětí, z.s.0
32. kolo, St 1.5.2024 10:00
FK Vchynice//TJ Sulejo..10
SK Štětí, z.s.0
23. kolo, Ne 28.4.2024 10:00
SK Štětí, z.s.2
SK Liběšice8
22. kolo, So 20.4.2024 10:00
SK Velemín2
SK Štětí, z.s.1PP
21. kolo, So 13.4.2024 10:00
SK Štětí, z.s.12
FK Slavoj Třebenice1
20. kolo, So 6.4.2024 10:00
TJ Sokol Straškov/SK D..2
SK Štětí, z.s.12
19. kolo, So 30.3.2024 10:00
SK Štětí, z.s.4
SK SAHARA Vědomice z.s..2
18. kolo, So 23.3.2024 10:00
TJ Sokol Hoštka, z.s5
SK Štětí, z.s.3
14. kolo, So 18.11.2023 10:00
FK BECHLÍN z.s.1
SK Štětí, z.s.2PP
26. kolo, Pá 17.05 17:00
TJ Slavoj Úštěk
SK Štětí, z.s.
34. kolo, St 22.05 10:00
TJ Mšené Lázně/TJ Budy..
SK Štětí, z.s.
27. kolo, So 25.05 13:00
SK Štětí, z.s.
TJ Sokol Pokratice - L..
28. kolo, So 01.06 11:00
TJ Sokol Libochovany
SK Štětí, z.s.
30. kolo, So 15.06 10:00
Sokol Velké Žernoseky..
SK Štětí, z.s.
31. kolo, So 22.06 10:00
SK Štětí, z.s.
FK BECHLÍN z.s.
21. kolo, Čt 9.5.2024 16:30
TJ Viktorie Budyně n.O..4
SK Štětí, z.s.6
20. kolo, Ne 5.5.2024 10:00
SK Štětí, z.s.1
SK Roudnice n. L. - dí..5
27. kolo, St 1.5.2024 10:00
FK Litoměřicko, z.s. B..9
SK Štětí, z.s.1
18. kolo, So 20.4.2024 10:00
SK Štětí, z.s.2
FK Litoměřicko, z.s. B..18
17. kolo, So 13.4.2024 10:00
FK SCHOELLER Křešice2
SK Štětí, z.s.3
16. kolo, So 6.4.2024 10:00
SK Štětí, z.s.3
FK Travčice5
15. kolo, Pá 29.3.2024 10:00
TJ Sokol Pokratice - L..1
SK Štětí, z.s.7
14. kolo, So 23.3.2024 10:00
SK Štětí, z.s.1
TJ SOKOL Černiv z.s.6
13. kolo, So 11.11.2023 10:00
FK Libochovice, z.s.4
SK Štětí, z.s.12
12. kolo, Ne 5.11.2023 10:00
SK Štětí, z.s.14
TJ Viktorie Budyně n.O..0
22. kolo, So 18.05 10:00
SK Štětí, z.s.
FK Libochovice, z.s.
23. kolo, So 25.05 10:00
TJ SOKOL Černiv z.s.
SK Štětí, z.s.
19. kolo, St 29.05 17:00
TJ Slavoj Úštěk
SK Štětí, z.s.
24. kolo, So 01.06 10:00
SK Štětí, z.s.
TJ Sokol Pokratice - L..
25. kolo, So 08.06 10:00
FK Travčice
SK Štětí, z.s.
26. kolo, So 15.06 10:00
SK Štětí, z.s.
FK SCHOELLER Křešice
7. kolo, St 8.5.2024 14:00
SK Sokol Malé Žernosek..14
SK Štětí, z.s.6
14. kolo, St 8.5.2024 13:00
SK Štětí, z.s.1
SK Sokol Malé Žernosek..17
6. kolo, So 27.4.2024 10:00
SK Štětí, z.s.13
TJ Sokol Pokratice - L..19
4. kolo, Út 23.4.2024 17:00
SK Štětí, z.s.12
Slavoj Bohušovice n.O...28
5. kolo, Ne 21.4.2024 10:00
FK Litoměřicko, z.s. B..24
SK Štětí, z.s.8
3. kolo, So 6.4.2024 10:00
SK Roudnice n. L. - dí..16
SK Štětí, z.s.8
2. kolo, So 11.11.2023 10:00
SK Štětí, z.s.5
TJ Dynamo Podlusky, z...22
1. kolo, So 4.11.2023 10:00
SK Štětí, z.s.24
SK Dušníky, z.s.3
7. kolo, So 21.10.2023 10:00
SK Roudnice n. L. - dí..22
SK Štětí, z.s.6
6. kolo, So 14.10.2023 10:00
SK Štětí, z.s.15
SK Dušníky, z.s.7
9. kolo, So 18.05 09:00
TJ Dynamo Podlusky, z...
SK Štětí, z.s.
8. kolo, Út 21.05 17:00
SK Dušníky, z.s.
SK Štětí, z.s.
10. kolo, So 25.05 10:00
SK Štětí, z.s.
SK Roudnice n. L. - dí..
11. kolo, So 01.06 10:00
Slavoj Bohušovice n.O...
SK Štětí, z.s.
12. kolo, So 08.06 10:00
SK Štětí, z.s.
FK Litoměřicko, z.s. B..
13. kolo, So 15.06 10:00
TJ Sokol Pokratice - L..
SK Štětí, z.s.
13. kolo, Pá 10.5.2024 18:00
Slavoj Sulejovice z.s.1
Sepap Štětí 2
14. kolo, Út 7.5.2024 18:00
Sepap Štětí 8
TJ Sokol Prackovice1
12. kolo, Pá 3.5.2024 18:00
Sepap Štětí 3
SG Podřipsko4PP
11. kolo, Pá 26.4.2024 17:30
FK Libochovice, z.s.2
Sepap Štětí 3PP
10. kolo, Pá 19.4.2024 17:30
Sepap Štětí 4
Sokol Pokratice0
9. kolo, Pá 12.4.2024 17:30
SK Velemín1
Sepap Štětí 6
8. kolo, Pá 5.4.2024 17:00
Sepap Štětí 3
Slavoj Bohušovice n.O...2PP
7. kolo, Pá 20.10.2023 16:30
TJ Sokol Prackovice0
Sepap Štětí 4
6. kolo, Pá 13.10.2023 17:00
Sepap Štětí 2
Slavoj Sulejovice z.s.1
5. kolo, Pá 6.10.2023 17:00
SG Podřipsko3
Sepap Štětí 2
22. kolo, Ne 12.5.2024 14:00
TJ Vaňov, z.s. /ČL Neš..4
Dorost3
26. kolo, So 11.5.2024 14:00
FK SEKO Louny, z.s.0
A tým0
13. kolo, Pá 10.5.2024 18:00
Slavoj Sulejovice z.s.1
Sepap Štětí SG2
21. kolo, Čt 9.5.2024 16:30
TJ Viktorie Budyně n.O..4
Ml. žáci 6
7. kolo, St 8.5.2024 14:00
SK Sokol Malé Žernosek..14
Ml. přípravka A6
14. kolo, St 8.5.2024 13:00
Ml. přípravka A1
SK Sokol Malé Žernosek..17
33. kolo, St 8.5.2024 10:00
St. žáci0
FK Litoměřicko, z.s. B..7
14. kolo, Út 7.5.2024 18:00
Sepap Štětí SG8
TJ Sokol Prackovice1
21. kolo, Ne 5.5.2024 10:00
Dorost11
TJ Union Děčín - spole..0
20. kolo, Ne 5.5.2024 10:00
Ml. žáci 1
SK Roudnice n. L. - dí..5
26. kolo, Pá 17.05 17:00
TJ Slavoj Úštěk
St. žáci
9. kolo, So 18.05 09:00
TJ Dynamo Podlusky, z...
Ml. přípravka A
22. kolo, So 18.05 10:00
Ml. žáci
FK Libochovice, z.s.
27. kolo, So 18.05 10:15
A tým
SK Kladno, z.s
23. kolo, Ne 19.05 10:00
Dorost
TJ Svádov - Olšinky z...
Přátelský z., Po 20.05 15:45
St. přípravka A
TJ Sokol Hoštka, z.s
8. kolo, Út 21.05 17:00
SK Dušníky, z.s.
Ml. přípravka A
34. kolo, St 22.05 10:00
TJ Mšené Lázně/TJ Budy..
St. žáci
23. kolo, So 25.05 10:00
TJ SOKOL Černiv z.s.
Ml. žáci
10. kolo, So 25.05 10:00
Ml. přípravka A
SK Roudnice n. L. - dí..
Úvod / Zimní liga Gazzasport / FC Mělník : SK Štětí, z.s.
FC Mělník
8 : 3
SK Štětí, z.s.
Úvodní letošní vystoupení čekalo fotbalisty starších žáků v neděli 18. 1. 2015 na umělé trávě na Mělníku, kde nastoupili v turnaji Gazzasport proti domácímu výběru. FC Mělník má za sebou úspěšný podzim v I. A třídě Středočeského kraje, když ani jednou neprohrál. V naší sestavě se zase objevilo několik nových tváří. Věříme, že se jim u nás bude líbit a společně s ostatními se pokusí podávat dobré výkon. Úvod zápasu se ale moc dobře nevyvíjel. Mezi 5 až 10 minut jsme inkasovali hned 4x. V 17. minutě sice snížil Tomáš Dopater na 1:4, ale poslední slovo v 1. poločase měli opět domácí a upravili na 5:1. Ve druhé části to z naší strany už vypadalo lépe. Dostali jsme sice 3 góly, ale 2 jsme také zásluhou Dopatera a Možného vstřelili. Tím byl stanoven konečný výsledek 8:3 pro Mělník. Ve 12. minutě druhého poločasu se také mezi 3 tyče postavila jedna z již zmiňovaných nových tváří v našem celku František Deák. Inkasoval pouze jednu branku a to na tom ještě měla velký podíl obrana. Jinak tyče měl postaveny dobře, a když se k tomu přidá i štěstí, tak je jeho výkon hodnocen kladně. Jinak moc času na odpočinek starší žáci nemají, protože již ve čtvrtek 22. 1. 2015 v 17:00 hrají na umělé trávě v Lovosicích proti domácímu celku, který je také na čele I. A třídy, ale v Ústeckém kraji.
Branky: Dopater 2, Možný 1
Sestava: Pabiška Karel-Chaloupecký Josef - Neméth Tomáš , Macháček Petr , Kacálek Josef ,
Březina Jirka , Dopater Tomáš , Možný Petrik , Vejražka Kryštof , Cap Ngoc
Bao,Vámoši Jan , Deák František, Šedivý Julius
Trenér: Z.Németh, R.Hrdlička
1. | FC Chomutov s.r.o. | 25 | 61:24 | 58 |
2. | SK Kladno, z.s | 25 | 68:22 | 52 |
3. | FK Neratovice.. | 25 | 44:25 | 46 |
4. | FK Meteor Praha VIII,.. | 25 | 52:39 | 45 |
5. | FK Olympie Březová, z.. | 25 | 45:36 | 42 |
6. | SK Slaný, z.s. | 25 | 35:26 | 42 |
7. | SK Újezd Praha 4, z.s. | 25 | 43:34 | 39 |
8. | FK Brandýs n.L. | 25 | 42:44 | 36 |
9. | Fotbalový klub Ostrov.. | 25 | 38:42 | 36 |
10. | TJ SK Hřebeč z.s. | 25 | 47:49 | 33 |
11. | SK Český Brod, z.s. | 25 | 41:42 | 32 |
12. | FK Admira Praha B, z.. | 25 | 25:35 | 29 |
13. | SK Štětí, z.s. | 25 | 27:33 | 26 |
14. | TJ Sokol Nespeky, z.s. | 25 | 27:59 | 20 |
15. | FK SEKO Louny, z.s. | 25 | 21:52 | 15 |
16. | FK HVĚZDA CHEB, z.s. | 25 | 12:66 | 11 |
1. | SK Baník Modlany z.s... | 21 | 118:11 | 63 |
2. | SK Liběšice | 22 | 106:28 | 60 |
3. | MSK Trmice | 22 | 153:70 | 52 |
4. | TJ Vaňov, z.s. /ČL.. | 22 | 78:70 | 33 |
5. | FK Jiskra Velké Březno | 22 | 52:70 | 32 |
6. | SK Štětí, z.s. | 22 | 81:70 | 30 |
7. | MSK Benešov nad.. | 22 | 64:88 | 25 |
8. | TJ Svádov - Olšinky z.. | 22 | 54:86 | 23 |
9. | Chlumecká sportovní,.. | 22 | 22:117 | 6 |
10. | TJ Union Děčín - spolek | 21 | 20:138 | 3 |
1. | FK Litoměřicko, z.s. B | 24 | 143:13 | 63 |
2. | FK Vchynice//TJ.. | 24 | 118:20 | 58 |
3. | FK Viktorie Čížkovice | 23 | 81:18 | 53 |
4. | TJ Sokol Pokratice -.. | 22 | 87:31 | 50 |
5. | TJ Slavoj Úštěk | 24 | 66:40 | 48 |
6. | SK Liběšice | 24 | 71:40 | 45 |
7. | TJ Mšené Lázně/TJ.. | 23 | 80:40 | 42 |
8. | TJ Sokol Libochovany | 23 | 86:60 | 36 |
9. | SK SAHARA Vědomice z.s. | 25 | 73:74 | 36 |
10. | FK BECHLÍN z.s. | 24 | 66:55 | 34 |
11. | SK Štětí, z.s. | 24 | 60:83 | 26 |
12. | SK Velemín | 25 | 37:63 | 26 |
13. | Sokol Velké Žernoseky | 22 | 59:71 | 23 |
14. | FK Slavoj Třebenice | 24 | 24:120 | 18 |
15. | TJ Sokol Hoštka, z.s | 25 | 45:186 | 8 |
16. | TJ Sokol Straškov/SK.. | 24 | 32:214 | 4 |
1. | FK Litoměřicko, z.s. B | 24 | 336:23 | 72 |
2. | TJ Slavoj Úštěk | 20 | 144:36 | 53 |
3. | SK Roudnice n. L. -.. | 22 | 104:66 | 40 |
4. | TJ SOKOL Černiv z.s. | 21 | 124:81 | 39 |
5. | FK Travčice | 21 | 106:79 | 38 |
6. | SK Štětí, z.s. | 21 | 110:101 | 30 |
7. | FK SCHOELLER Křešice | 22 | 52:135 | 20 |
8. | TJ Sokol Pokratice -.. | 22 | 70:194 | 12 |
9. | FK Libochovice, z.s. | 20 | 64:215 | 11 |
10. | TJ Viktorie Budyně n.O. | 23 | 37:217 | 9 |
1. | SK Sokol Malé Žernoseky | 9 | 123:67 | 20 |
2. | FK Litoměřicko, z.s. B | 9 | 175:107 | 19 |
3. | TJ Sokol Pokratice -.. | 9 | 109:126 | 19 |
4. | Slavoj Bohušovice n.O. | 9 | 187:120 | 18 |
5. | TJ Dynamo Podlusky, z.. | 9 | 119:82 | 13 |
6. | SK Roudnice n. L. -.. | 9 | 78:119 | 8 |
7. | SK Štětí, z.s. | 8 | 77:143 | 3 |
8. | SK Dušníky, z.s. | 8 | 41:145 | 1 |
1. | Sepap Štětí | 14 | 53:20 | 34 |
2. | Sokol Pokratice | 13 | 65:21 | 30 |
3. | SG Podřipsko | 13 | 51:43 | 21 |
4. | Slavoj Bohušovice n.O. | 13 | 35:35 | 18 |
5. | FK Libochovice, z.s. | 13 | 26:29 | 18 |
6. | SK Velemín | 13 | 25:40 | 13 |
7. | Slavoj Sulejovice z.s. | 13 | 15:33 | 13 |
8. | TJ Sokol Prackovice | 14 | 13:62 | 11 |
7 gólů
Vojtěch Pokorný4 góly
Jiří Alberovský4 góly
Petr Fischer3 góly
Tomáš Zůza2 góly
Filip Zezula2 góly
Zdeněk Skokan1 gól
Pavel Fary1 gól
Michal Obrtlík1 gól
Tomáš MikIna1 gól
Štěpán Bechyně23 gólů
Milan Kačo16 gólů
David Bílek11 gólů
Lukáš Kocúr8 gólů
Daniel Hromy7 gólů
Lukáš Širochoman4 góly
Lukáš Novotný2 góly
Radim Paďour2 góly
Jan Viktora2 góly
Štěpán Malecha1 gól
Jakub Vejl18 gólů
Lukáš Goldberg17 gólů
Jakub Beruška6 gólů
Eliáš Petrželka5 gólů
Lukáš Kocúr4 góly
Duc An Khang Pham3 góly
Milan Goldberg3 góly
Mikuláš Beruška1 gól
Matěj Prosický1 gól
Michael Botoš1 gól
Vít Čechlovský19 gólů
Mikuláš Beruška15 gólů
Adam Lisec14 gólů
Matěj Nagaj12 gólů
Marek Štefl11 gólů
Lukáš Kuča10 gólů
Vít Čechlovský9 gólů
Jakub Dušánek4 góly
Oliver Trutnovský3 góly
Jan Hrušík3 góly
Vojtěch Reich8 gólů
Miloš Vála7 gólů
Jan Fibich7 gólů
Jiří Vokoun sen.7 gólů
Roman Morávek3 góly
Jakub Červinka3 góly
Vladimír Jung3 góly
Martin Havner2 góly
Pavel Čermák2 góly
Ondřej Vosmík2 góly
Jakub Šinfelt
Počet návštěv: 231793
Posledních 30 dnů: 1593 | Posledních 7 dnů: 354 | Poslední den: 25
© 2024 SK Štětí, z.s. | Všechna práva vyhrazena | milanplisek.ste@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz
Diskuze