27. kolo, So 18.5.2024 10:15
SK Štětí, z.s.0
SK Kladno, z.s2
26. kolo, So 11.5.2024 14:00
FK SEKO Louny, z.s.0
SK Štětí, z.s.0
25. kolo, So 4.5.2024 10:15
SK Štětí, z.s.1
FK Admira Praha B, z.s..1
24. kolo, Ne 28.4.2024 10:15
FK Meteor Praha VIII, ..2
SK Štětí, z.s.1
23. kolo, So 20.4.2024 10:15
SK Štětí, z.s.0
FK Olympie Březová, z...3
22. kolo, So 13.4.2024 10:15
FK Neratovice-Byškovic..2
SK Štětí, z.s.0
21. kolo, So 6.4.2024 10:15
SK Štětí, z.s.0
SK Český Brod, z.s.3
20. kolo, Pá 29.3.2024 10:15
SK Újezd Praha 4, z.s...0
SK Štětí, z.s.4
19. kolo, So 23.3.2024 10:15
SK Štětí, z.s.0
TJ Sokol Nespeky, z.s.0
18. kolo, So 16.3.2024 16:00
FK HVĚZDA CHEB, z.s. 0
SK Štětí, z.s.0
28. kolo, So 25.05 17:00
SK Slaný, z.s.
SK Štětí, z.s.
29. kolo, So 01.06 10:15
SK Štětí, z.s.
TJ SK Hřebeč z.s.
30. kolo, So 08.06 10:15
FC Chomutov s.r.o.
SK Štětí, z.s.
16. kolo, So 15.06 10:15
SK Štětí, z.s.
Fotbalový klub Ostrov,..
Přátelský z., So 13.07 10:15
SK Štětí, z.s.
TJ Velké Hamry z.s.
Přátelský z., So 20.07 00:00
SK Štětí, z.s.
FK Dukla Praha U19
Přátelský z., St 24.07 00:00
SK Štětí, z.s.
FK Teplice U19
23. kolo, Dnes 10:00
SK Štětí, z.s.8
TJ Svádov - Olšinky z...1
22. kolo, Ne 12.5.2024 14:00
TJ Vaňov, z.s. /ČL Neš..4
SK Štětí, z.s.3
21. kolo, Ne 5.5.2024 10:00
SK Štětí, z.s.11
TJ Union Děčín - spole..0
20. kolo, Ne 28.4.2024 10:00
SK Baník Modlany z.s. ..6
SK Štětí, z.s.0
19. kolo, Ne 21.4.2024 10:00
SK Liběšice4
SK Štětí, z.s.0
18. kolo, Ne 14.4.2024 12:00
MSK Trmice6
SK Štětí, z.s.3
17. kolo, Ne 7.4.2024 10:00
SK Štětí, z.s.7
Chlumecká sportovní, z..0
16. kolo, So 30.3.2024 10:00
FK Jiskra Velké Březno..5
SK Štětí, z.s.4
15. kolo, Ne 24.3.2024 10:00
SK Štětí, z.s.7
MSK Benešov nad Ploučn..1
14. kolo, Ne 17.3.2024 15:00
TJ Svádov - Olšinky z...3
SK Štětí, z.s.5
24. kolo, Ne 26.05 14:00
MSK Benešov nad Ploučn..
SK Štětí, z.s.
25. kolo, Ne 02.06 10:00
SK Štětí, z.s.
FK Jiskra Velké Březno..
26. kolo, Ne 09.06 10:00
Chlumecká sportovní, z..
SK Štětí, z.s.
27. kolo, So 15.06 13:00
SK Štětí, z.s.
MSK Trmice
26. kolo, Pá 17.5.2024 17:00
TJ Slavoj Úštěk4
SK Štětí, z.s.1
33. kolo, St 8.5.2024 10:00
SK Štětí, z.s.0
FK Litoměřicko, z.s. B..7
24. kolo, So 4.5.2024 10:00
FK Viktorie Čížkovice..4
SK Štětí, z.s.0
32. kolo, St 1.5.2024 10:00
FK Vchynice//TJ Sulejo..10
SK Štětí, z.s.0
23. kolo, Ne 28.4.2024 10:00
SK Štětí, z.s.2
SK Liběšice8
22. kolo, So 20.4.2024 10:00
SK Velemín2
SK Štětí, z.s.1PP
21. kolo, So 13.4.2024 10:00
SK Štětí, z.s.12
FK Slavoj Třebenice1
20. kolo, So 6.4.2024 10:00
TJ Sokol Straškov/SK D..2
SK Štětí, z.s.12
19. kolo, So 30.3.2024 10:00
SK Štětí, z.s.4
SK SAHARA Vědomice z.s..2
18. kolo, So 23.3.2024 10:00
TJ Sokol Hoštka, z.s5
SK Štětí, z.s.3
34. kolo, St 22.05 10:00
TJ Mšené Lázně/TJ Budy..
SK Štětí, z.s.
27. kolo, So 25.05 13:00
SK Štětí, z.s.
TJ Sokol Pokratice - L..
28. kolo, So 01.06 11:00
TJ Sokol Libochovany
SK Štětí, z.s.
30. kolo, So 15.06 10:00
Sokol Velké Žernoseky..
SK Štětí, z.s.
31. kolo, So 22.06 10:00
SK Štětí, z.s.
FK BECHLÍN z.s.
21. kolo, Čt 9.5.2024 16:30
TJ Viktorie Budyně n.O..4
SK Štětí, z.s.6
20. kolo, Ne 5.5.2024 10:00
SK Štětí, z.s.1
SK Roudnice n. L. - dí..5
27. kolo, St 1.5.2024 10:00
FK Litoměřicko, z.s. B..9
SK Štětí, z.s.1
18. kolo, So 20.4.2024 10:00
SK Štětí, z.s.2
FK Litoměřicko, z.s. B..18
17. kolo, So 13.4.2024 10:00
FK SCHOELLER Křešice2
SK Štětí, z.s.3
16. kolo, So 6.4.2024 10:00
SK Štětí, z.s.3
FK Travčice5
15. kolo, Pá 29.3.2024 10:00
TJ Sokol Pokratice - L..1
SK Štětí, z.s.7
14. kolo, So 23.3.2024 10:00
SK Štětí, z.s.1
TJ SOKOL Černiv z.s.6
13. kolo, So 11.11.2023 10:00
FK Libochovice, z.s.4
SK Štětí, z.s.12
12. kolo, Ne 5.11.2023 10:00
SK Štětí, z.s.14
TJ Viktorie Budyně n.O..0
23. kolo, So 25.05 10:00
TJ SOKOL Černiv z.s.
SK Štětí, z.s.
19. kolo, St 29.05 17:00
TJ Slavoj Úštěk
SK Štětí, z.s.
24. kolo, So 01.06 10:00
SK Štětí, z.s.
TJ Sokol Pokratice - L..
22. kolo, Út 04.06 17:30
SK Štětí, z.s.
FK Libochovice, z.s.
25. kolo, So 08.06 10:00
FK Travčice
SK Štětí, z.s.
26. kolo, So 15.06 10:00
SK Štětí, z.s.
FK SCHOELLER Křešice
7. kolo, St 8.5.2024 14:00
SK Sokol Malé Žernosek..14
SK Štětí, z.s.6
14. kolo, St 8.5.2024 13:00
SK Štětí, z.s.1
SK Sokol Malé Žernosek..17
6. kolo, So 27.4.2024 10:00
SK Štětí, z.s.13
TJ Sokol Pokratice - L..19
4. kolo, Út 23.4.2024 17:00
SK Štětí, z.s.12
Slavoj Bohušovice n.O...28
5. kolo, Ne 21.4.2024 10:00
FK Litoměřicko, z.s. B..24
SK Štětí, z.s.8
3. kolo, So 6.4.2024 10:00
SK Roudnice n. L. - dí..16
SK Štětí, z.s.8
2. kolo, So 11.11.2023 10:00
SK Štětí, z.s.5
TJ Dynamo Podlusky, z...22
1. kolo, So 4.11.2023 10:00
SK Štětí, z.s.24
SK Dušníky, z.s.3
7. kolo, So 21.10.2023 10:00
SK Roudnice n. L. - dí..22
SK Štětí, z.s.6
6. kolo, So 14.10.2023 10:00
SK Štětí, z.s.15
SK Dušníky, z.s.7
8. kolo, Út 21.05 17:00
SK Dušníky, z.s.
SK Štětí, z.s.
10. kolo, So 25.05 10:00
SK Štětí, z.s.
SK Roudnice n. L. - dí..
11. kolo, So 01.06 10:00
Slavoj Bohušovice n.O...
SK Štětí, z.s.
12. kolo, So 08.06 10:00
SK Štětí, z.s.
FK Litoměřicko, z.s. B..
13. kolo, So 15.06 10:00
TJ Sokol Pokratice - L..
SK Štětí, z.s.
13. kolo, Pá 10.5.2024 18:00
Slavoj Sulejovice z.s.1
Sepap Štětí 2
14. kolo, Út 7.5.2024 18:00
Sepap Štětí 8
TJ Sokol Prackovice1
12. kolo, Pá 3.5.2024 18:00
Sepap Štětí 3
SG Podřipsko4PP
11. kolo, Pá 26.4.2024 17:30
FK Libochovice, z.s.2
Sepap Štětí 3PP
10. kolo, Pá 19.4.2024 17:30
Sepap Štětí 4
Sokol Pokratice0
9. kolo, Pá 12.4.2024 17:30
SK Velemín1
Sepap Štětí 6
8. kolo, Pá 5.4.2024 17:00
Sepap Štětí 3
Slavoj Bohušovice n.O...2PP
7. kolo, Pá 20.10.2023 16:30
TJ Sokol Prackovice0
Sepap Štětí 4
6. kolo, Pá 13.10.2023 17:00
Sepap Štětí 2
Slavoj Sulejovice z.s.1
5. kolo, Pá 6.10.2023 17:00
SG Podřipsko3
Sepap Štětí 2
23. kolo, Dnes 10:00
Dorost8
TJ Svádov - Olšinky z...1
27. kolo, So 18.5.2024 10:15
A tým0
SK Kladno, z.s2
26. kolo, Pá 17.5.2024 17:00
TJ Slavoj Úštěk4
St. žáci1
22. kolo, Ne 12.5.2024 14:00
TJ Vaňov, z.s. /ČL Neš..4
Dorost3
26. kolo, So 11.5.2024 14:00
FK SEKO Louny, z.s.0
A tým0
13. kolo, Pá 10.5.2024 18:00
Slavoj Sulejovice z.s.1
Sepap Štětí SG2
21. kolo, Čt 9.5.2024 16:30
TJ Viktorie Budyně n.O..4
Ml. žáci 6
7. kolo, St 8.5.2024 14:00
SK Sokol Malé Žernosek..14
Ml. přípravka A6
14. kolo, St 8.5.2024 13:00
Ml. přípravka A1
SK Sokol Malé Žernosek..17
33. kolo, St 8.5.2024 10:00
St. žáci0
FK Litoměřicko, z.s. B..7
Přátelský z., Po 20.05 15:45
St. přípravka A
TJ Sokol Hoštka, z.s
8. kolo, Út 21.05 17:00
SK Dušníky, z.s.
Ml. přípravka A
34. kolo, St 22.05 10:00
TJ Mšené Lázně/TJ Budy..
St. žáci
23. kolo, So 25.05 10:00
TJ SOKOL Černiv z.s.
Ml. žáci
10. kolo, So 25.05 10:00
Ml. přípravka A
SK Roudnice n. L. - dí..
27. kolo, So 25.05 13:00
St. žáci
TJ Sokol Pokratice - L..
28. kolo, So 25.05 17:00
SK Slaný, z.s.
A tým
Přátelský z., Ne 26.05 10:00
SK Liběšice
St. přípravka A
24. kolo, Ne 26.05 14:00
MSK Benešov nad Ploučn..
Dorost
19. kolo, St 29.05 17:00
TJ Slavoj Úštěk
Ml. žáci
Domácí | Výsledek | Hosté | Termín | |
---|---|---|---|---|
Sokol Pokratice |
|
ASK Lovosice | 11.05.2018Pátek 17:30 | |
Sepap Štětí |
|
FK Litoměřicko, z.s. | 11.05.2018Pátek 17:30 | |
Tigo Nučnice 1996 |
|
TJ Sokol Hoštka, z.s | 11.05.2018Pátek 17:30 | |
TJ Žitenice, z.s. |
|
Slavoj Bohušovice n.O. | 11.05.2018Pátek 17:30 |
1. | FC Chomutov s.r.o. | 26 | 62:25 | 59 |
2. | SK Kladno, z.s | 26 | 70:22 | 55 |
3. | FK Neratovice.. | 26 | 45:25 | 49 |
4. | FK Meteor Praha VIII,.. | 26 | 52:42 | 45 |
5. | SK Slaný, z.s. | 26 | 38:28 | 45 |
6. | FK Olympie Březová, z.. | 26 | 47:38 | 43 |
7. | SK Újezd Praha 4, z.s. | 26 | 46:34 | 42 |
8. | FK Brandýs n.L. | 26 | 42:45 | 36 |
9. | Fotbalový klub Ostrov.. | 26 | 40:45 | 36 |
10. | TJ SK Hřebeč z.s. | 26 | 48:50 | 34 |
11. | SK Český Brod, z.s. | 26 | 43:44 | 33 |
12. | FK Admira Praha B, z.. | 26 | 27:35 | 32 |
13. | SK Štětí, z.s. | 26 | 27:35 | 26 |
14. | TJ Sokol Nespeky, z.s. | 26 | 27:61 | 20 |
15. | FK SEKO Louny, z.s. | 26 | 21:55 | 15 |
16. | FK HVĚZDA CHEB, z.s. | 26 | 15:66 | 14 |
1. | SK Baník Modlany z.s... | 22 | 130:12 | 66 |
2. | SK Liběšice | 23 | 120:29 | 63 |
3. | MSK Trmice | 22 | 153:70 | 52 |
4. | TJ Vaňov, z.s. /ČL.. | 23 | 85:70 | 36 |
5. | SK Štětí, z.s. | 23 | 89:71 | 33 |
6. | FK Jiskra Velké Březno | 22 | 52:70 | 32 |
7. | MSK Benešov nad.. | 23 | 65:102 | 25 |
8. | TJ Svádov - Olšinky z.. | 23 | 55:94 | 23 |
9. | Chlumecká sportovní,.. | 23 | 23:129 | 6 |
10. | TJ Union Děčín - spolek | 22 | 20:145 | 3 |
1. | FK Litoměřicko, z.s. B | 24 | 143:13 | 63 |
2. | FK Vchynice//TJ.. | 25 | 121:21 | 61 |
3. | FK Viktorie Čížkovice | 24 | 84:19 | 56 |
4. | TJ Slavoj Úštěk | 25 | 70:41 | 51 |
5. | TJ Sokol Pokratice -.. | 22 | 87:31 | 50 |
6. | SK Liběšice | 25 | 92:41 | 48 |
7. | TJ Mšené Lázně/TJ.. | 24 | 82:44 | 42 |
8. | TJ Sokol Libochovany | 24 | 87:63 | 36 |
9. | SK SAHARA Vědomice z.s. | 26 | 74:77 | 36 |
10. | FK BECHLÍN z.s. | 24 | 66:55 | 34 |
11. | Sokol Velké Žernoseky | 23 | 63:73 | 26 |
12. | SK Štětí, z.s. | 25 | 61:87 | 26 |
13. | SK Velemín | 25 | 37:63 | 26 |
14. | FK Slavoj Třebenice | 24 | 24:120 | 18 |
15. | TJ Sokol Hoštka, z.s | 25 | 45:186 | 8 |
16. | TJ Sokol Straškov/SK.. | 25 | 33:235 | 4 |
1. | FK Litoměřicko, z.s. B | 24 | 336:23 | 72 |
2. | TJ Slavoj Úštěk | 21 | 150:37 | 56 |
3. | TJ SOKOL Černiv z.s. | 22 | 130:82 | 42 |
4. | FK Travčice | 23 | 113:87 | 41 |
5. | SK Roudnice n. L. -.. | 22 | 104:66 | 40 |
6. | SK Štětí, z.s. | 21 | 110:101 | 30 |
7. | FK SCHOELLER Křešice | 23 | 54:141 | 20 |
8. | TJ Sokol Pokratice -.. | 22 | 70:194 | 12 |
9. | FK Libochovice, z.s. | 20 | 64:215 | 11 |
10. | TJ Viktorie Budyně n.O. | 24 | 38:223 | 9 |
1. | SK Sokol Malé Žernoseky | 9 | 123:67 | 20 |
2. | FK Litoměřicko, z.s. B | 9 | 175:107 | 19 |
3. | TJ Sokol Pokratice -.. | 9 | 109:126 | 19 |
4. | Slavoj Bohušovice n.O. | 9 | 187:120 | 18 |
5. | TJ Dynamo Podlusky, z.. | 9 | 119:82 | 13 |
6. | SK Roudnice n. L. -.. | 9 | 78:119 | 8 |
7. | SK Štětí, z.s. | 8 | 77:143 | 3 |
8. | SK Dušníky, z.s. | 8 | 41:145 | 1 |
1. | Sepap Štětí | 14 | 53:20 | 34 |
2. | Sokol Pokratice | 14 | 71:21 | 33 |
3. | SG Podřipsko | 14 | 59:43 | 24 |
4. | Slavoj Bohušovice n.O. | 14 | 36:35 | 21 |
5. | FK Libochovice, z.s. | 14 | 26:35 | 18 |
6. | Slavoj Sulejovice z.s. | 14 | 15:34 | 13 |
7. | SK Velemín | 14 | 25:48 | 13 |
8. | TJ Sokol Prackovice | 14 | 13:62 | 11 |
7 gólů
Vojtěch Pokorný4 góly
Jiří Alberovský4 góly
Petr Fischer3 góly
Tomáš Zůza2 góly
Filip Zezula2 góly
Zdeněk Skokan1 gól
Pavel Fary1 gól
Michal Obrtlík1 gól
Tomáš MikIna1 gól
Štěpán Bechyně23 gólů
Milan Kačo18 gólů
David Bílek11 gólů
Daniel Hromy11 gólů
Lukáš Kocúr7 gólů
Lukáš Širochoman5 gólů
Lukáš Novotný3 góly
Radim Paďour3 góly
Štěpán Malecha2 góly
Jan Viktora1 gól
Jakub Vejl18 gólů
Lukáš Goldberg17 gólů
Jakub Beruška6 gólů
Eliáš Petrželka5 gólů
Lukáš Kocúr4 góly
Duc An Khang Pham3 góly
Milan Goldberg3 góly
Mikuláš Beruška2 góly
Matěj Prosický1 gól
Michael Botoš1 gól
Vít Čechlovský19 gólů
Mikuláš Beruška15 gólů
Adam Lisec14 gólů
Matěj Nagaj12 gólů
Marek Štefl11 gólů
Lukáš Kuča10 gólů
Vít Čechlovský9 gólů
Jakub Dušánek4 góly
Oliver Trutnovský3 góly
Jan Hrušík3 góly
Vojtěch Reich8 gólů
Miloš Vála7 gólů
Jan Fibich7 gólů
Jiří Vokoun sen.7 gólů
Roman Morávek3 góly
Jakub Červinka3 góly
Vladimír Jung3 góly
Martin Havner2 góly
Pavel Čermák2 góly
Ondřej Vosmík2 góly
Jakub Šinfelt
Počet návštěv: 231890
Posledních 30 dnů: 1584 | Posledních 7 dnů: 373 | Poslední den: 46
© 2024 SK Štětí, z.s. | Všechna práva vyhrazena | milanplisek.ste@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz