24. kolo, Ne 28.4.2024 10:15
FK Meteor Praha VIII, ..2
SK Štětí, z.s.1
23. kolo, So 20.4.2024 10:15
SK Štětí, z.s.0
FK Olympie Březová, z...3
22. kolo, So 13.4.2024 10:15
FK Neratovice-Byškovic..2
SK Štětí, z.s.0
21. kolo, So 6.4.2024 10:15
SK Štětí, z.s.0
SK Český Brod, z.s.3
20. kolo, Pá 29.3.2024 10:15
SK Újezd Praha 4, z.s...0
SK Štětí, z.s.4
19. kolo, So 23.3.2024 10:15
SK Štětí, z.s.0
TJ Sokol Nespeky, z.s.0
18. kolo, So 16.3.2024 16:00
FK HVĚZDA CHEB, z.s. 0
SK Štětí, z.s.0
17. kolo, So 9.3.2024 10:15
SK Štětí, z.s.0
FK Brandýs n.L.2
Přátelský z., Ne 3.3.2024 15:30
SK Štětí, z.s.3
SK Baník Modlany z.s.2
Přátelský z., So 24.2.2024 09:00
SK Štětí, z.s.3
Sportovní klub Dolní C..3
25. kolo, So 04.05 10:15
SK Štětí, z.s.
FK Admira Praha B, z.s..
26. kolo, So 11.05 14:00
FK SEKO Louny, z.s.
SK Štětí, z.s.
27. kolo, So 18.05 10:15
SK Štětí, z.s.
SK Kladno, z.s
28. kolo, So 25.05 17:00
SK Slaný, z.s.
SK Štětí, z.s.
29. kolo, So 01.06 10:15
SK Štětí, z.s.
TJ SK Hřebeč z.s.
30. kolo, So 08.06 10:15
FC Chomutov s.r.o.
SK Štětí, z.s.
16. kolo, So 15.06 10:15
SK Štětí, z.s.
Fotbalový klub Ostrov,..
Přátelský z., So 13.07 10:15
SK Štětí, z.s.
TJ Velké Hamry z.s.
Přátelský z., So 20.07 00:00
SK Štětí, z.s.
FK Dukla Praha U19
Přátelský z., St 24.07 00:00
SK Štětí, z.s.
FK Teplice U19
20. kolo, Ne 28.4.2024 10:00
SK Baník Modlany z.s. ..6
SK Štětí, z.s.0
19. kolo, Ne 21.4.2024 10:00
SK Liběšice4
SK Štětí, z.s.0
18. kolo, Ne 14.4.2024 12:00
MSK Trmice6
SK Štětí, z.s.3
17. kolo, Ne 7.4.2024 10:00
SK Štětí, z.s.7
Chlumecká sportovní, z..0
16. kolo, So 30.3.2024 10:00
FK Jiskra Velké Březno..5
SK Štětí, z.s.4
15. kolo, Ne 24.3.2024 10:00
SK Štětí, z.s.7
MSK Benešov nad Ploučn..1
14. kolo, Ne 17.3.2024 15:00
TJ Svádov - Olšinky z...3
SK Štětí, z.s.5
Přátelský z., Ne 28.1.2024 13:00
SK Sokol Brozany2
SK Štětí, z.s.4
13. kolo, So 18.11.2023 10:00
SK Štětí, z.s.10
TJ Vaňov, z.s. /ČL Neš..0
12. kolo, Ne 12.11.2023 10:00
TJ Union Děčín - spole..1
SK Štětí, z.s.4
21. kolo, Ne 05.05 10:00
SK Štětí, z.s.
TJ Union Děčín - spole..
22. kolo, Ne 12.05 14:00
TJ Vaňov, z.s. /ČL Neš..
SK Štětí, z.s.
23. kolo, Ne 19.05 10:00
SK Štětí, z.s.
TJ Svádov - Olšinky z...
24. kolo, Ne 26.05 14:00
MSK Benešov nad Ploučn..
SK Štětí, z.s.
25. kolo, Ne 02.06 10:00
SK Štětí, z.s.
FK Jiskra Velké Březno..
26. kolo, Ne 09.06 10:00
Chlumecká sportovní, z..
SK Štětí, z.s.
27. kolo, Ne 16.06 10:00
SK Štětí, z.s.
MSK Trmice
32. kolo, St 1.5.2024 10:00
FK Vchynice//TJ Sulejo..10
SK Štětí, z.s.0
23. kolo, Ne 28.4.2024 10:00
SK Štětí, z.s.2
SK Liběšice8
22. kolo, So 20.4.2024 10:00
SK Velemín2
SK Štětí, z.s.1PP
21. kolo, So 13.4.2024 10:00
SK Štětí, z.s.12
FK Slavoj Třebenice1
20. kolo, So 6.4.2024 10:00
TJ Sokol Straškov/SK D..2
SK Štětí, z.s.12
19. kolo, So 30.3.2024 10:00
SK Štětí, z.s.4
SK SAHARA Vědomice z.s..2
18. kolo, So 23.3.2024 10:00
TJ Sokol Hoštka, z.s5
SK Štětí, z.s.3
14. kolo, So 18.11.2023 10:00
FK BECHLÍN z.s.1
SK Štětí, z.s.2PP
13. kolo, Ne 12.11.2023 13:00
SK Štětí, z.s.3
Sokol Velké Žernoseky..2PP
11. kolo, So 28.10.2023 13:00
SK Štětí, z.s.0
TJ Sokol Libochovany8
24. kolo, So 04.05 10:00
FK Viktorie Čížkovice..
SK Štětí, z.s.
33. kolo, St 08.05 10:00
SK Štětí, z.s.
FK Litoměřicko, z.s. B..
26. kolo, So 18.05 10:00
TJ Slavoj Úštěk
SK Štětí, z.s.
34. kolo, St 22.05 10:00
TJ Mšené Lázně/TJ Budy..
SK Štětí, z.s.
27. kolo, So 25.05 13:00
SK Štětí, z.s.
TJ Sokol Pokratice - L..
28. kolo, So 01.06 11:00
TJ Sokol Libochovany
SK Štětí, z.s.
30. kolo, So 15.06 10:00
Sokol Velké Žernoseky..
SK Štětí, z.s.
31. kolo, So 22.06 10:00
SK Štětí, z.s.
FK BECHLÍN z.s.
27. kolo, St 1.5.2024 10:00
FK Litoměřicko, z.s. B..9
SK Štětí, z.s.1
18. kolo, So 20.4.2024 10:00
SK Štětí, z.s.2
FK Litoměřicko, z.s. B..18
17. kolo, So 13.4.2024 10:00
FK SCHOELLER Křešice2
SK Štětí, z.s.3
16. kolo, So 6.4.2024 10:00
SK Štětí, z.s.3
FK Travčice5
15. kolo, Pá 29.3.2024 10:00
TJ Sokol Pokratice - L..1
SK Štětí, z.s.7
14. kolo, So 23.3.2024 10:00
SK Štětí, z.s.1
TJ SOKOL Černiv z.s.6
13. kolo, So 11.11.2023 10:00
FK Libochovice, z.s.4
SK Štětí, z.s.12
12. kolo, Ne 5.11.2023 10:00
SK Štětí, z.s.14
TJ Viktorie Budyně n.O..0
11. kolo, So 28.10.2023 10:00
SK Roudnice n. L. - dí..3
SK Štětí, z.s.4
10. kolo, Ne 22.10.2023 10:00
SK Štětí, z.s.2
TJ Slavoj Úštěk5
20. kolo, Ne 05.05 10:00
SK Štětí, z.s.
SK Roudnice n. L. - dí..
21. kolo, So 11.05 10:00
TJ Viktorie Budyně n.O..
SK Štětí, z.s.
22. kolo, So 18.05 10:00
SK Štětí, z.s.
FK Libochovice, z.s.
23. kolo, So 25.05 10:00
TJ SOKOL Černiv z.s.
SK Štětí, z.s.
19. kolo, St 29.05 17:00
TJ Slavoj Úštěk
SK Štětí, z.s.
24. kolo, So 01.06 10:00
SK Štětí, z.s.
TJ Sokol Pokratice - L..
25. kolo, So 08.06 10:00
FK Travčice
SK Štětí, z.s.
26. kolo, So 15.06 10:00
SK Štětí, z.s.
FK SCHOELLER Křešice
6. kolo, So 27.4.2024 10:00
SK Štětí, z.s.13
TJ Sokol Pokratice - L..19
4. kolo, Út 23.4.2024 17:00
SK Štětí, z.s.12
Slavoj Bohušovice n.O...28
5. kolo, Ne 21.4.2024 10:00
FK Litoměřicko, z.s. B..24
SK Štětí, z.s.8
3. kolo, So 6.4.2024 10:00
SK Roudnice n. L. - dí..16
SK Štětí, z.s.8
2. kolo, So 11.11.2023 10:00
SK Štětí, z.s.5
TJ Dynamo Podlusky, z...22
1. kolo, So 4.11.2023 10:00
SK Štětí, z.s.24
SK Dušníky, z.s.3
7. kolo, So 21.10.2023 10:00
SK Roudnice n. L. - dí..22
SK Štětí, z.s.6
6. kolo, So 14.10.2023 10:00
SK Štětí, z.s.15
SK Dušníky, z.s.7
3. kolo, Út 10.10.2023 16:30
TJ Slavoj Úštěk39
SK Štětí, z.s.2
5. kolo, Út 3.10.2023 16:30
Sportovní klub Roudnic..60
SK Štětí, z.s.1
7. kolo, So 04.05 10:00
SK Sokol Malé Žernosek..
SK Štětí, z.s.
14. kolo, St 08.05 13:00
SK Štětí, z.s.
SK Sokol Malé Žernosek..
8. kolo, So 11.05 10:00
SK Dušníky, z.s.
SK Štětí, z.s.
9. kolo, So 18.05 09:00
TJ Dynamo Podlusky, z...
SK Štětí, z.s.
10. kolo, So 25.05 10:00
SK Štětí, z.s.
SK Roudnice n. L. - dí..
11. kolo, So 01.06 10:00
Slavoj Bohušovice n.O...
SK Štětí, z.s.
12. kolo, So 08.06 10:00
SK Štětí, z.s.
FK Litoměřicko, z.s. B..
13. kolo, So 15.06 10:00
TJ Sokol Pokratice - L..
SK Štětí, z.s.
11. kolo, Pá 26.4.2024 17:30
FK Libochovice, z.s.2
Sepap Štětí 3PP
10. kolo, Pá 19.4.2024 17:30
Sepap Štětí 4
Sokol Pokratice0
9. kolo, Pá 12.4.2024 17:30
SK Velemín1
Sepap Štětí 6
8. kolo, Pá 5.4.2024 17:00
Sepap Štětí 3
Slavoj Bohušovice n.O...2PP
7. kolo, Pá 20.10.2023 16:30
TJ Sokol Prackovice0
Sepap Štětí 4
6. kolo, Pá 13.10.2023 17:00
Sepap Štětí 2
Slavoj Sulejovice z.s.1
5. kolo, Pá 6.10.2023 17:00
SG Podřipsko3
Sepap Štětí 2
4. kolo, Pá 29.9.2023 17:00
Sepap Štětí 2
FK Libochovice, z.s.1
3. kolo, Pá 22.9.2023 17:30
Sokol Pokratice2
Sepap Štětí 3PP
2. kolo, Pá 15.9.2023 17:30
Sepap Štětí 9
SK Velemín0
12. kolo, Dnes 18:00
Sepap Štětí
SG Podřipsko
14. kolo, Út 07.05 18:00
Sepap Štětí
TJ Sokol Prackovice
13. kolo, Pá 10.05 18:00
Slavoj Sulejovice z.s.
Sepap Štětí
32. kolo, St 1.5.2024 10:00
FK Vchynice//TJ Sulejo..10
St. žáci0
27. kolo, St 1.5.2024 10:00
FK Litoměřicko, z.s. B..9
Ml. žáci 1
24. kolo, Ne 28.4.2024 10:15
FK Meteor Praha VIII, ..2
A tým1
20. kolo, Ne 28.4.2024 10:00
SK Baník Modlany z.s. ..6
Dorost0
23. kolo, Ne 28.4.2024 10:00
St. žáci2
SK Liběšice8
6. kolo, So 27.4.2024 10:00
Ml. přípravka A13
TJ Sokol Pokratice - L..19
11. kolo, Pá 26.4.2024 17:30
FK Libochovice, z.s.2
Sepap Štětí SG3PP
4. kolo, Út 23.4.2024 17:00
Ml. přípravka A12
Slavoj Bohušovice n.O...28
19. kolo, Ne 21.4.2024 10:00
SK Liběšice4
Dorost0
5. kolo, Ne 21.4.2024 10:00
FK Litoměřicko, z.s. B..24
Ml. přípravka A8
12. kolo, Dnes 18:00
Sepap Štětí SG
SG Podřipsko
24. kolo, So 04.05 10:00
FK Viktorie Čížkovice..
St. žáci
7. kolo, So 04.05 10:00
SK Sokol Malé Žernosek..
Ml. přípravka A
25. kolo, So 04.05 10:15
A tým
FK Admira Praha B, z.s..
21. kolo, Ne 05.05 10:00
Dorost
TJ Union Děčín - spole..
20. kolo, Ne 05.05 10:00
Ml. žáci
SK Roudnice n. L. - dí..
14. kolo, Út 07.05 18:00
Sepap Štětí SG
TJ Sokol Prackovice
33. kolo, St 08.05 10:00
St. žáci
FK Litoměřicko, z.s. B..
14. kolo, St 08.05 13:00
Ml. přípravka A
SK Sokol Malé Žernosek..
13. kolo, Pá 10.05 18:00
Slavoj Sulejovice z.s.
Sepap Štětí SG
1. | FC Chomutov s.r.o. | 23 | 58:21 | 55 |
2. | SK Kladno, z.s | 23 | 64:20 | 49 |
3. | FK Neratovice.. | 23 | 42:23 | 44 |
4. | SK Slaný, z.s. | 23 | 32:23 | 39 |
5. | FK Meteor Praha VIII,.. | 23 | 46:39 | 39 |
6. | SK Újezd Praha 4, z.s. | 23 | 42:31 | 38 |
7. | FK Olympie Březová, z.. | 23 | 43:36 | 38 |
8. | FK Brandýs n.L. | 23 | 40:41 | 35 |
9. | Fotbalový klub Ostrov.. | 23 | 34:38 | 33 |
10. | SK Český Brod, z.s. | 23 | 39:40 | 30 |
11. | TJ SK Hřebeč z.s. | 23 | 43:47 | 27 |
12. | FK Admira Praha B, z.. | 23 | 21:33 | 25 |
13. | SK Štětí, z.s. | 23 | 26:32 | 24 |
14. | TJ Sokol Nespeky, z.s. | 23 | 27:55 | 19 |
15. | FK SEKO Louny, z.s. | 23 | 20:48 | 14 |
16. | FK HVĚZDA CHEB, z.s. | 23 | 11:61 | 11 |
1. | SK Baník Modlany z.s... | 19 | 111:10 | 57 |
2. | SK Liběšice | 20 | 92:26 | 54 |
3. | MSK Trmice | 20 | 146:66 | 46 |
4. | TJ Vaňov, z.s. /ČL.. | 20 | 72:58 | 30 |
5. | FK Jiskra Velké Březno | 20 | 48:66 | 29 |
6. | SK Štětí, z.s. | 20 | 67:66 | 27 |
7. | MSK Benešov nad.. | 20 | 61:80 | 25 |
8. | TJ Svádov - Olšinky z.. | 20 | 52:77 | 23 |
9. | Chlumecká sportovní,.. | 20 | 16:113 | 3 |
10. | TJ Union Děčín - spolek | 19 | 20:123 | 3 |
1. | FK Litoměřicko, z.s. B | 22 | 133:12 | 57 |
2. | FK Vchynice//TJ.. | 21 | 103:16 | 52 |
3. | TJ Sokol Pokratice -.. | 20 | 83:24 | 47 |
4. | FK Viktorie Čížkovice | 20 | 69:18 | 46 |
5. | TJ Slavoj Úštěk | 21 | 63:36 | 43 |
6. | SK Liběšice | 21 | 60:29 | 42 |
7. | TJ Mšené Lázně/TJ.. | 21 | 55:39 | 36 |
8. | FK BECHLÍN z.s. | 22 | 59:51 | 31 |
9. | TJ Sokol Libochovany | 19 | 72:48 | 29 |
10. | SK SAHARA Vědomice z.s. | 22 | 64:68 | 27 |
11. | SK Štětí, z.s. | 22 | 60:72 | 26 |
12. | SK Velemín | 22 | 26:59 | 21 |
13. | Sokol Velké Žernoseky | 20 | 39:64 | 20 |
14. | FK Slavoj Třebenice | 21 | 17:102 | 15 |
15. | TJ Sokol Hoštka, z.s | 22 | 41:164 | 8 |
16. | TJ Sokol Straškov/SK.. | 20 | 27:169 | 4 |
1. | FK Litoměřicko, z.s. B | 22 | 294:21 | 66 |
2. | TJ Slavoj Úštěk | 17 | 120:33 | 44 |
3. | TJ SOKOL Černiv z.s. | 19 | 118:73 | 36 |
4. | SK Roudnice n. L. -.. | 20 | 90:62 | 34 |
5. | FK Travčice | 19 | 95:75 | 32 |
6. | SK Štětí, z.s. | 19 | 103:92 | 27 |
7. | FK SCHOELLER Křešice | 20 | 49:121 | 20 |
8. | TJ Sokol Pokratice -.. | 21 | 68:190 | 12 |
9. | FK Libochovice, z.s. | 16 | 57:157 | 11 |
10. | TJ Viktorie Budyně n.O. | 21 | 33:203 | 9 |
1. | FK Litoměřicko, z.s. B | 6 | 117:63 | 13 |
2. | TJ Sokol Pokratice -.. | 6 | 83:92 | 13 |
3. | TJ Dynamo Podlusky, z.. | 5 | 72:40 | 10 |
4. | Slavoj Bohušovice n.O. | 5 | 116:73 | 9 |
5. | SK Sokol Malé Žernoseky | 5 | 60:47 | 8 |
6. | SK Roudnice n. L. -.. | 5 | 32:65 | 4 |
7. | SK Štětí, z.s. | 6 | 70:112 | 3 |
8. | SK Dušníky, z.s. | 4 | 16:74 | 0 |
1. | Sepap Štětí | 11 | 40:15 | 27 |
2. | Sokol Pokratice | 10 | 47:18 | 21 |
3. | SG Podřipsko | 11 | 37:40 | 16 |
4. | Slavoj Bohušovice n.O. | 10 | 25:25 | 15 |
5. | SK Velemín | 11 | 23:31 | 13 |
6. | Slavoj Sulejovice z.s. | 11 | 14:29 | 13 |
7. | FK Libochovice, z.s. | 11 | 19:26 | 12 |
8. | TJ Sokol Prackovice | 11 | 12:33 | 11 |
7 gólů
Vojtěch Pokorný4 góly
Jiří Alberovský4 góly
Petr Fischer3 góly
Tomáš Zůza2 góly
Zdeněk Skokan1 gól
Pavel Fary1 gól
Michal Obrtlík1 gól
Tomáš MikIna1 gól
Štěpán Bechyně1 gól
Filip Zezula23 gólů
Milan Kačo13 gólů
David Bílek8 gólů
Lukáš Kocúr6 gólů
Daniel Hromy6 gólů
Lukáš Širochoman4 góly
Lukáš Novotný1 gól
Jakub Vejl1 gól
Radim Paďour1 gól
Jan Viktora1 gól
Jakub Jeník18 gólů
Lukáš Goldberg17 gólů
Jakub Beruška6 gólů
Eliáš Petrželka5 gólů
Lukáš Kocúr4 góly
Duc An Khang Pham3 góly
Milan Goldberg3 góly
Mikuláš Beruška1 gól
Matěj Prosický1 gól
Michael Botoš1 gól
Vít Čechlovský18 gólů
Mikuláš Beruška15 gólů
Adam Lisec12 gólů
Matěj Nagaj11 gólů
Marek Štefl10 gólů
Vít Čechlovský10 gólů
Lukáš Kuča8 gólů
Jakub Dušánek4 góly
Oliver Trutnovský3 góly
Jan Hrušík3 góly
Vojtěch Reich7 gólů
Jan Fibich6 gólů
Miloš Vála3 góly
Jiří Vokoun sen.3 góly
Vladimír Jung2 góly
Pavel Čermák2 góly
Jakub Červinka2 góly
Ondřej Vosmík2 góly
Martin Havner1 gól
David Mencl1 gól
Jan Arazim
Počet návštěv: 231214
Posledních 30 dnů: 1429 | Posledních 7 dnů: 328 | Poslední den: 25
© 2024 SK Štětí, z.s. | Všechna práva vyhrazena | milanplisek.ste@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz