22. kolo, So 13.4.2024 10:15
FK Neratovice-Byškovic..2
SK Štětí, z.s.0
21. kolo, So 6.4.2024 10:15
SK Štětí, z.s.0
SK Český Brod, z.s.3
20. kolo, Pá 29.3.2024 10:15
SK Újezd Praha 4, z.s...0
SK Štětí, z.s.4
19. kolo, So 23.3.2024 10:15
SK Štětí, z.s.0
TJ Sokol Nespeky, z.s.0
18. kolo, So 16.3.2024 16:00
FK HVĚZDA CHEB, z.s. 0
SK Štětí, z.s.0
17. kolo, So 9.3.2024 10:15
SK Štětí, z.s.0
FK Brandýs n.L.2
Přátelský z., Ne 3.3.2024 15:30
SK Štětí, z.s.3
SK Baník Modlany z.s.2
Přátelský z., So 24.2.2024 09:00
SK Štětí, z.s.3
Sportovní klub Dolní C..3
Přátelský z., So 10.2.2024 09:00
SK Štětí, z.s.1
FK Dukla Praha U191
Přátelský z., So 3.2.2024 13:00
FK Litoměřicko, z.s.8
SK Štětí, z.s.3
23. kolo, So 20.04 10:15
SK Štětí, z.s.
FK Olympie Březová, z...
24. kolo, Ne 28.04 10:15
FK Meteor Praha VIII, ..
SK Štětí, z.s.
25. kolo, So 04.05 10:15
SK Štětí, z.s.
FK Admira Praha B, z.s..
26. kolo, Ne 12.05 17:00
FK SEKO Louny, z.s.
SK Štětí, z.s.
27. kolo, So 18.05 10:15
SK Štětí, z.s.
SK Kladno, z.s
28. kolo, So 25.05 17:00
SK Slaný, z.s.
SK Štětí, z.s.
29. kolo, So 01.06 10:15
SK Štětí, z.s.
TJ SK Hřebeč z.s.
30. kolo, So 08.06 10:15
FC Chomutov s.r.o.
SK Štětí, z.s.
16. kolo, So 15.06 10:15
SK Štětí, z.s.
Fotbalový klub Ostrov,..
Přátelský z., So 13.07 10:15
SK Štětí, z.s.
TJ Velké Hamry z.s.
18. kolo, Ne 14.4.2024 12:00
MSK Trmice6
SK Štětí, z.s.3
17. kolo, Ne 7.4.2024 10:00
SK Štětí, z.s.7
Chlumecká sportovní, z..0
16. kolo, So 30.3.2024 10:00
FK Jiskra Velké Březno..5
SK Štětí, z.s.4
15. kolo, Ne 24.3.2024 10:00
SK Štětí, z.s.7
MSK Benešov nad Ploučn..1
14. kolo, Ne 17.3.2024 15:00
TJ Svádov - Olšinky z...3
SK Štětí, z.s.5
Přátelský z., Ne 28.1.2024 13:00
SK Sokol Brozany2
SK Štětí, z.s.4
13. kolo, So 18.11.2023 10:00
SK Štětí, z.s.10
TJ Vaňov, z.s. /ČL Neš..0
12. kolo, Ne 12.11.2023 10:00
TJ Union Děčín - spole..1
SK Štětí, z.s.4
11. kolo, So 4.11.2023 10:00
SK Štětí, z.s.1
SK Baník Modlany z.s. ..9
10. kolo, Ne 29.10.2023 10:00
SK Štětí, z.s.2
SK Liběšice4
19. kolo, Ne 21.04 10:00
SK Liběšice
SK Štětí, z.s.
20. kolo, Ne 28.04 10:00
SK Baník Modlany z.s. ..
SK Štětí, z.s.
21. kolo, Ne 05.05 10:00
SK Štětí, z.s.
TJ Union Děčín - spole..
22. kolo, Ne 12.05 14:00
TJ Vaňov, z.s. /ČL Neš..
SK Štětí, z.s.
23. kolo, Ne 19.05 10:00
SK Štětí, z.s.
TJ Svádov - Olšinky z...
24. kolo, Ne 26.05 14:00
MSK Benešov nad Ploučn..
SK Štětí, z.s.
25. kolo, Ne 02.06 10:00
SK Štětí, z.s.
FK Jiskra Velké Březno..
26. kolo, Ne 09.06 10:00
Chlumecká sportovní, z..
SK Štětí, z.s.
27. kolo, Ne 16.06 10:00
SK Štětí, z.s.
MSK Trmice
21. kolo, So 13.4.2024 10:00
SK Štětí, z.s.12
FK Slavoj Třebenice1
20. kolo, So 6.4.2024 10:00
TJ Sokol Straškov/SK D..2
SK Štětí, z.s.12
19. kolo, So 30.3.2024 10:00
SK Štětí, z.s.4
SK SAHARA Vědomice z.s..2
18. kolo, So 23.3.2024 10:00
TJ Sokol Hoštka, z.s5
SK Štětí, z.s.3
14. kolo, So 18.11.2023 10:00
FK BECHLÍN z.s.1
SK Štětí, z.s.2PP
13. kolo, Ne 12.11.2023 13:00
SK Štětí, z.s.3
Sokol Velké Žernoseky..2PP
11. kolo, So 28.10.2023 13:00
SK Štětí, z.s.0
TJ Sokol Libochovany8
10. kolo, So 21.10.2023 10:00
TJ Sokol Pokratice - L..3
SK Štětí, z.s.0
9. kolo, Ne 15.10.2023 10:00
SK Štětí, z.s.1
TJ Slavoj Úštěk2PP
1. kolo, St 11.10.2023 16:00
SK Štětí, z.s.10
TJ Sokol Hoštka, z.s0
22. kolo, So 20.04 10:00
SK Velemín
SK Štětí, z.s.
23. kolo, So 27.04 10:00
SK Štětí, z.s.
SK Liběšice
32. kolo, St 01.05 10:00
FK Vchynice//TJ Sulejo..
SK Štětí, z.s.
24. kolo, So 04.05 10:00
FK Viktorie Čížkovice..
SK Štětí, z.s.
33. kolo, St 08.05 10:00
SK Štětí, z.s.
FK Litoměřicko, z.s. B..
26. kolo, So 18.05 10:00
TJ Slavoj Úštěk
SK Štětí, z.s.
34. kolo, St 22.05 10:00
TJ Mšené Lázně/TJ Budy..
SK Štětí, z.s.
27. kolo, So 25.05 13:00
SK Štětí, z.s.
TJ Sokol Pokratice - L..
28. kolo, So 01.06 11:00
TJ Sokol Libochovany
SK Štětí, z.s.
30. kolo, So 15.06 10:00
Sokol Velké Žernoseky..
SK Štětí, z.s.
17. kolo, So 13.4.2024 10:00
FK SCHOELLER Křešice2
SK Štětí, z.s.3
16. kolo, So 6.4.2024 10:00
SK Štětí, z.s.3
FK Travčice5
15. kolo, Pá 29.3.2024 10:00
TJ Sokol Pokratice - L..1
SK Štětí, z.s.7
14. kolo, So 23.3.2024 10:00
SK Štětí, z.s.1
TJ SOKOL Černiv z.s.6
13. kolo, So 11.11.2023 10:00
FK Libochovice, z.s.4
SK Štětí, z.s.12
12. kolo, Ne 5.11.2023 10:00
SK Štětí, z.s.14
TJ Viktorie Budyně n.O..0
11. kolo, So 28.10.2023 10:00
SK Roudnice n. L. - dí..3
SK Štětí, z.s.4
10. kolo, Ne 22.10.2023 10:00
SK Štětí, z.s.2
TJ Slavoj Úštěk5
9. kolo, So 14.10.2023 13:00
FK Litoměřicko, z.s. B..7
SK Štětí, z.s.4
8. kolo, Ne 8.10.2023 10:00
SK Štětí, z.s.10
FK SCHOELLER Křešice3
18. kolo, So 20.04 10:00
SK Štětí, z.s.
FK Litoměřicko, z.s. B..
19. kolo, So 27.04 10:00
TJ Slavoj Úštěk
SK Štětí, z.s.
27. kolo, St 01.05 10:00
FK Litoměřicko, z.s. B..
SK Štětí, z.s.
20. kolo, So 04.05 10:00
SK Štětí, z.s.
SK Roudnice n. L. - dí..
21. kolo, So 11.05 10:00
TJ Viktorie Budyně n.O..
SK Štětí, z.s.
22. kolo, So 18.05 10:00
SK Štětí, z.s.
FK Libochovice, z.s.
23. kolo, So 25.05 10:00
TJ SOKOL Černiv z.s.
SK Štětí, z.s.
24. kolo, So 01.06 10:00
SK Štětí, z.s.
TJ Sokol Pokratice - L..
25. kolo, So 08.06 10:00
FK Travčice
SK Štětí, z.s.
26. kolo, So 15.06 10:00
SK Štětí, z.s.
FK SCHOELLER Křešice
3. kolo, So 6.4.2024 10:00
SK Roudnice n. L. - dí..16
SK Štětí, z.s.8
2. kolo, So 11.11.2023 10:00
SK Štětí, z.s.5
TJ Dynamo Podlusky, z...22
1. kolo, So 4.11.2023 10:00
SK Štětí, z.s.24
SK Dušníky, z.s.3
7. kolo, So 21.10.2023 10:00
SK Roudnice n. L. - dí..22
SK Štětí, z.s.6
6. kolo, So 14.10.2023 10:00
SK Štětí, z.s.15
SK Dušníky, z.s.7
3. kolo, Út 10.10.2023 16:30
TJ Slavoj Úštěk39
SK Štětí, z.s.2
5. kolo, Út 3.10.2023 16:30
Sportovní klub Roudnic..60
SK Štětí, z.s.1
4. kolo, Po 2.10.2023 17:00
SK Štětí, z.s.9
SK SAHARA Vědomice z.s..36
1. kolo, Út 26.9.2023 16:00
SK Štětí, z.s.12
TJ Sokol Hoštka, z.s21
2. kolo, Út 19.9.2023 17:30
SK Štětí, z.s.5
TJ Dynamo Podlusky, z...11
5. kolo, Ne 21.04 10:00
FK Litoměřicko, z.s. B..
SK Štětí, z.s.
4. kolo, Út 23.04 17:00
SK Štětí, z.s.
Slavoj Bohušovice n.O...
6. kolo, So 27.04 10:00
SK Štětí, z.s.
TJ Sokol Pokratice - L..
7. kolo, So 04.05 10:00
SK Sokol Malé Žernosek..
SK Štětí, z.s.
14. kolo, St 08.05 13:00
SK Štětí, z.s.
SK Sokol Malé Žernosek..
8. kolo, So 11.05 10:00
SK Dušníky, z.s.
SK Štětí, z.s.
9. kolo, So 18.05 09:00
TJ Dynamo Podlusky, z...
SK Štětí, z.s.
10. kolo, So 25.05 10:00
SK Štětí, z.s.
SK Roudnice n. L. - dí..
11. kolo, So 01.06 10:00
Slavoj Bohušovice n.O...
SK Štětí, z.s.
12. kolo, So 08.06 10:00
SK Štětí, z.s.
FK Litoměřicko, z.s. B..
9. kolo, Pá 12.4.2024 17:30
SK Velemín1
Sepap Štětí 6
8. kolo, Pá 5.4.2024 17:00
Sepap Štětí 3
Slavoj Bohušovice n.O...2PP
7. kolo, Pá 20.10.2023 16:30
TJ Sokol Prackovice0
Sepap Štětí 4
6. kolo, Pá 13.10.2023 17:00
Sepap Štětí 2
Slavoj Sulejovice z.s.1
5. kolo, Pá 6.10.2023 17:00
SG Podřipsko3
Sepap Štětí 2
4. kolo, Pá 29.9.2023 17:00
Sepap Štětí 2
FK Libochovice, z.s.1
3. kolo, Pá 22.9.2023 17:30
Sokol Pokratice2
Sepap Štětí 3PP
2. kolo, Pá 15.9.2023 17:30
Sepap Štětí 9
SK Velemín0
1. kolo, Pá 8.9.2023 17:30
Slavoj Bohušovice n.O...3
Sepap Štětí 5
O 3. místo ., Pá 2.6.2023 18:00
TJ Sokol České Kopisty..2
Sepap Štětí 5
10. kolo, Pá 19.04 17:30
Sepap Štětí
Sokol Pokratice
11. kolo, Pá 26.04 17:30
FK Libochovice, z.s.
Sepap Štětí
12. kolo, Pá 03.05 18:00
Sepap Štětí
SG Podřipsko
13. kolo, Pá 10.05 18:00
Slavoj Sulejovice z.s.
Sepap Štětí
14. kolo, Pá 17.05 18:00
Sepap Štětí
TJ Sokol Prackovice
18. kolo, Ne 14.4.2024 12:00
MSK Trmice6
Dorost3
22. kolo, So 13.4.2024 10:15
FK Neratovice-Byškovic..2
A tým0
21. kolo, So 13.4.2024 10:00
St. žáci12
FK Slavoj Třebenice1
17. kolo, So 13.4.2024 10:00
FK SCHOELLER Křešice2
Ml. žáci 3
9. kolo, Pá 12.4.2024 17:30
SK Velemín1
Sepap Štětí SG6
17. kolo, Ne 7.4.2024 10:00
Dorost7
Chlumecká sportovní, z..0
21. kolo, So 6.4.2024 10:15
A tým0
SK Český Brod, z.s.3
20. kolo, So 6.4.2024 10:00
TJ Sokol Straškov/SK D..2
St. žáci12
16. kolo, So 6.4.2024 10:00
Ml. žáci 3
FK Travčice5
3. kolo, So 6.4.2024 10:00
SK Roudnice n. L. - dí..16
Ml. přípravka A8
10. kolo, Pá 19.04 17:30
Sepap Štětí SG
Sokol Pokratice
22. kolo, So 20.04 10:00
SK Velemín
St. žáci
18. kolo, So 20.04 10:00
Ml. žáci
FK Litoměřicko, z.s. B..
23. kolo, So 20.04 10:15
A tým
FK Olympie Březová, z...
19. kolo, Ne 21.04 10:00
SK Liběšice
Dorost
5. kolo, Ne 21.04 10:00
FK Litoměřicko, z.s. B..
Ml. přípravka A
4. kolo, Út 23.04 17:00
Ml. přípravka A
Slavoj Bohušovice n.O...
11. kolo, Pá 26.04 17:30
FK Libochovice, z.s.
Sepap Štětí SG
23. kolo, So 27.04 10:00
St. žáci
SK Liběšice
19. kolo, So 27.04 10:00
TJ Slavoj Úštěk
Ml. žáci
Úvod / III. třída, skupina „B“ - 2019/2020 / 12.kolo / SK Štětí B z.s. : TJ Sokol Bříza z.s.
SK Štětí B z.s.
2 : 4
(1:1)
TJ Sokol Bříza z.s.
SK Štětí B
TJ Sokol Bříza
2:4(1:1)
12. kolo 13. hrané 10.11.2019
Zápas mužstev na posledních 2 místech tabulky. Na rozdíl od soupeře jsme na tom byli ale bodově lépe, protože Bříza v dosavadním průběhu soutěže nezískala ještě ani bod. To naše mužstvo už vyhrálo 3x. První příležitost dostat se do vedení měl soupeř v 10. minutě, když se dostal k míči po naší špatné rozehrávce a po míči se v brance musel natahovat Luboš Uřídil. Ve 12. minutě měl z dobré střelecké příležitosti z volného přímého kopu naše mužstva. Pavel Minárik se úkolu zhostil na jedničku a střelou přes zeď dostal naše mužstvo do vedení 1:0. Radostné chvíle jsme ale moc dlouho nezažívali. V 15. minutě jsme nechali za svými zády zapomenutého Petra Šafra a ten srovnal na 1:1. V dalším dění na hřišti jsme drželi více na kopačkách, ale moc platné to nebylo, protože chyběla střela na branku a kombinace většinou končila nepřesnou přihrávku. Největší naši šanci měl do poločasu Lukáš Brzek, ale vystřelil sice tvrdě, ale chyběla přesnost. Druhý poločas jsme nezačali vůbec dobře a ve 48. minutě dostal hosty do vedení největší hráč na hřišti Martin Huja. Rychle srovnat mohl dorostenec Ladislav Kuča, ale příležitosti se zalekl a branku minul. V 56. minutě zahrával volný přímý kop Adam Brůža, který se objevil na hřišti ve 2. poločase, ale hostující gólman Jiří Křtěn střelu vyrazil a ani dorážka k vyrovnání nevedla. Šanci měl po hodině hry Josef Horáček, kterému ale zase brankář šikovně zmenšil střelecký úhel a také z toho nic nebylo. Když jsme se nadechovali k závěrečnému náporu, tak se Adam Brůža nechal zbavit míče Petrem Šafrou a skončilo to gólem na 1:3. Snížení náskoku měl na noze Pavel Minárik senior, ale z otočky trefil jen tréninkovou branku mimo hřiště. 9 minut před koncem jsme se gólu přeci jenom dočkali. Míč po přihrávce před branku si srazil za záda vlastního brankáře Michal Čutík. Vycítili jsme šanci ale za další 2 minuty jsme o ní zase přišli. Jan Tesař krásně ukličkoval bránícího Šimona Válu a definitivně rozhodl, že se Bříza dočká první letošní výhry, která měla podobu 4:2. Znamená to, že po posledním podzimní kole zůstává B mužstvo na předposledním 13. místě a Klenče , která má o bod více jsme v tabulce nepředběhli.
Branky: P.Minárik sen. 1, vlastní 1
Sestava: L.Uřídil-J.Tichý, P.Minárik sen., D.Ivanič, Š.Vála, L.Jakl(68.V.Guzy),
L.Brzek(46.A.Brůža), J.Horáček, R.Feko, P.Minárik
junior(87.P.Střihavka), L.Kuča
Trenér: P.Guzy Vedoucí: J.Havner
Rozhodčí: David Dobiáš
Rozhodčí: Dobiáš David
Počet diváků: 30
1. | FC Chomutov s.r.o. | 21 | 54:19 | 51 |
2. | SK Kladno, z.s | 21 | 62:20 | 45 |
3. | FK Neratovice.. | 21 | 36:22 | 38 |
4. | SK Slaný, z.s. | 21 | 31:22 | 37 |
5. | SK Újezd Praha 4, z.s. | 21 | 40:29 | 36 |
6. | FK Meteor Praha VIII,.. | 21 | 44:36 | 36 |
7. | FK Brandýs n.L. | 21 | 38:39 | 33 |
8. | FK Olympie Březová, z.. | 21 | 36:36 | 32 |
9. | Fotbalový klub Ostrov.. | 21 | 32:37 | 30 |
10. | TJ SK Hřebeč z.s. | 21 | 42:41 | 27 |
11. | SK Český Brod, z.s. | 21 | 36:38 | 26 |
12. | SK Štětí, z.s. | 21 | 25:27 | 24 |
13. | FK Admira Praha B, z.. | 21 | 19:32 | 21 |
14. | TJ Sokol Nespeky, z.s. | 21 | 26:51 | 19 |
15. | FK SEKO Louny, z.s. | 21 | 15:44 | 11 |
16. | FK HVĚZDA CHEB, z.s. | 21 | 10:53 | 11 |
1. | SK Baník Modlany z.s... | 17 | 100:9 | 51 |
2. | SK Liběšice | 18 | 83:26 | 48 |
3. | MSK Trmice | 18 | 120:61 | 40 |
4. | TJ Vaňov, z.s. /ČL.. | 18 | 62:50 | 27 |
5. | SK Štětí, z.s. | 18 | 67:56 | 27 |
6. | MSK Benešov nad.. | 18 | 58:70 | 25 |
7. | FK Jiskra Velké Březno | 18 | 40:63 | 23 |
8. | TJ Svádov - Olšinky z.. | 18 | 48:74 | 20 |
9. | TJ Union Děčín - spolek | 17 | 20:100 | 3 |
10. | Chlumecká sportovní,.. | 18 | 16:105 | 3 |
1. | FK Litoměřicko, z.s. B | 19 | 123:8 | 51 |
2. | FK Vchynice//TJ.. | 19 | 93:16 | 48 |
3. | TJ Sokol Pokratice -.. | 18 | 76:23 | 41 |
4. | FK Viktorie Čížkovice | 18 | 67:17 | 41 |
5. | TJ Slavoj Úštěk | 18 | 55:31 | 37 |
6. | SK Liběšice | 18 | 47:21 | 36 |
7. | TJ Mšené Lázně/TJ.. | 19 | 52:36 | 33 |
8. | TJ Sokol Libochovany | 18 | 72:46 | 29 |
9. | FK BECHLÍN z.s. | 19 | 49:41 | 28 |
10. | SK Štětí, z.s. | 19 | 57:53 | 25 |
11. | SK SAHARA Vědomice z.s. | 19 | 46:62 | 21 |
12. | Sokol Velké Žernoseky | 18 | 34:59 | 17 |
13. | SK Velemín | 19 | 21:54 | 16 |
14. | FK Slavoj Třebenice | 19 | 16:91 | 15 |
15. | TJ Sokol Hoštka, z.s | 19 | 30:151 | 5 |
16. | TJ Sokol Straškov/SK.. | 19 | 26:155 | 4 |
1. | FK Litoměřicko, z.s. B | 19 | 258:17 | 57 |
2. | TJ Slavoj Úštěk | 14 | 97:28 | 35 |
3. | SK Roudnice n. L. -.. | 17 | 86:50 | 31 |
4. | TJ SOKOL Černiv z.s. | 16 | 99:64 | 30 |
5. | FK Travčice | 17 | 92:72 | 29 |
6. | SK Štětí, z.s. | 17 | 100:65 | 27 |
7. | FK SCHOELLER Křešice | 18 | 47:112 | 18 |
8. | TJ Sokol Pokratice -.. | 19 | 66:180 | 12 |
9. | FK Libochovice, z.s. | 15 | 54:147 | 11 |
10. | TJ Viktorie Budyně n.O. | 18 | 27:191 | 5 |
1. | FK Litoměřicko, z.s. B | 4 | 83:45 | 9 |
2. | TJ Dynamo Podlusky, z.. | 4 | 62:30 | 9 |
3. | TJ Sokol Pokratice -.. | 4 | 53:68 | 9 |
4. | SK Sokol Malé Žernoseky | 4 | 49:36 | 7 |
5. | SK Roudnice n. L. -.. | 4 | 27:40 | 4 |
6. | Slavoj Bohušovice n.O. | 3 | 63:56 | 3 |
7. | SK Štětí, z.s. | 3 | 37:41 | 3 |
8. | SK Dušníky, z.s. | 4 | 16:74 | 0 |
1. | Sepap Štětí | 9 | 34:13 | 22 |
2. | Sokol Pokratice | 8 | 42:9 | 19 |
3. | SG Podřipsko | 9 | 28:29 | 15 |
4. | FK Libochovice, z.s. | 9 | 15:21 | 11 |
5. | TJ Sokol Prackovice | 9 | 8:27 | 11 |
6. | Slavoj Sulejovice z.s. | 9 | 11:21 | 10 |
7. | Slavoj Bohušovice n.O. | 8 | 16:19 | 9 |
8. | SK Velemín | 9 | 14:29 | 7 |
7 gólů
Vojtěch Pokorný4 góly
Petr Fischer3 góly
Jiří Alberovský3 góly
Tomáš Zůza2 góly
Zdeněk Skokan1 gól
Pavel Fary1 gól
Michal Obrtlík1 gól
Tomáš MikIna1 gól
Štěpán Bechyně1 gól
Filip Zezula23 gólů
Milan Kačo13 gólů
David Bílek8 gólů
Lukáš Kocúr6 gólů
Daniel Hromy6 gólů
Lukáš Širochoman4 góly
Lukáš Novotný1 gól
Jakub Vejl1 gól
Radim Paďour1 gól
Jan Viktora1 gól
Jakub Jeník16 gólů
Jakub Beruška16 gólů
Lukáš Goldberg6 gólů
Eliáš Petrželka5 gólů
Lukáš Kocúr4 góly
Duc An Khang Pham3 góly
Milan Goldberg3 góly
Mikuláš Beruška1 gól
Matěj Prosický1 gól
Michael Botoš1 gól
Vít Čechlovský17 gólů
Mikuláš Beruška15 gólů
Adam Lisec11 gólů
Marek Štefl10 gólů
Vít Čechlovský10 gólů
Lukáš Kuča10 gólů
Matěj Nagaj8 gólů
Jakub Dušánek4 góly
Oliver Trutnovský3 góly
Jan Hrušík3 góly
Vojtěch Reich7 gólů
Jan Fibich6 gólů
Miloš Vála3 góly
Vladimír Jung2 góly
Jiří Vokoun sen.2 góly
Pavel Čermák2 góly
Ondřej Vosmík2 góly
Martin Havner1 gól
David Mencl1 gól
Jan Arazim1 gól
Josef Jonák
Počet návštěv: 230672
Posledních 30 dnů: 1578 | Posledních 7 dnů: 361 | Poslední den: 17
© 2024 SK Štětí, z.s. | Všechna práva vyhrazena | milanplisek.ste@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz
Diskuze