22. kolo, So 13.4.2024 10:15
FK Neratovice-Byškovic..2
SK Štětí, z.s.0
21. kolo, So 6.4.2024 10:15
SK Štětí, z.s.0
SK Český Brod, z.s.3
20. kolo, Pá 29.3.2024 10:15
SK Újezd Praha 4, z.s...0
SK Štětí, z.s.4
19. kolo, So 23.3.2024 10:15
SK Štětí, z.s.0
TJ Sokol Nespeky, z.s.0
18. kolo, So 16.3.2024 16:00
FK HVĚZDA CHEB, z.s. 0
SK Štětí, z.s.0
17. kolo, So 9.3.2024 10:15
SK Štětí, z.s.0
FK Brandýs n.L.2
Přátelský z., Ne 3.3.2024 15:30
SK Štětí, z.s.3
SK Baník Modlany z.s.2
Přátelský z., So 24.2.2024 09:00
SK Štětí, z.s.3
Sportovní klub Dolní C..3
Přátelský z., So 10.2.2024 09:00
SK Štětí, z.s.1
FK Dukla Praha U191
Přátelský z., So 3.2.2024 13:00
FK Litoměřicko, z.s.8
SK Štětí, z.s.3
23. kolo, So 20.04 10:15
SK Štětí, z.s.
FK Olympie Březová, z...
24. kolo, Ne 28.04 10:15
FK Meteor Praha VIII, ..
SK Štětí, z.s.
25. kolo, So 04.05 10:15
SK Štětí, z.s.
FK Admira Praha B, z.s..
26. kolo, So 11.05 17:00
FK SEKO Louny, z.s.
SK Štětí, z.s.
27. kolo, So 18.05 10:15
SK Štětí, z.s.
SK Kladno, z.s
28. kolo, So 25.05 17:00
SK Slaný, z.s.
SK Štětí, z.s.
29. kolo, So 01.06 10:15
SK Štětí, z.s.
TJ SK Hřebeč z.s.
30. kolo, So 08.06 10:15
FC Chomutov s.r.o.
SK Štětí, z.s.
16. kolo, So 15.06 10:15
SK Štětí, z.s.
Fotbalový klub Ostrov,..
Přátelský z., So 13.07 10:15
SK Štětí, z.s.
TJ Velké Hamry z.s.
18. kolo, Ne 14.4.2024 12:00
MSK Trmice6
SK Štětí, z.s.3
17. kolo, Ne 7.4.2024 10:00
SK Štětí, z.s.7
Chlumecká sportovní, z..0
16. kolo, So 30.3.2024 10:00
FK Jiskra Velké Březno..5
SK Štětí, z.s.4
15. kolo, Ne 24.3.2024 10:00
SK Štětí, z.s.7
MSK Benešov nad Ploučn..1
14. kolo, Ne 17.3.2024 15:00
TJ Svádov - Olšinky z...3
SK Štětí, z.s.5
Přátelský z., Ne 28.1.2024 13:00
SK Sokol Brozany2
SK Štětí, z.s.4
13. kolo, So 18.11.2023 10:00
SK Štětí, z.s.10
TJ Vaňov, z.s. /ČL Neš..0
12. kolo, Ne 12.11.2023 10:00
TJ Union Děčín - spole..1
SK Štětí, z.s.4
11. kolo, So 4.11.2023 10:00
SK Štětí, z.s.1
SK Baník Modlany z.s. ..9
10. kolo, Ne 29.10.2023 10:00
SK Štětí, z.s.2
SK Liběšice4
19. kolo, Ne 21.04 10:00
SK Liběšice
SK Štětí, z.s.
20. kolo, Ne 28.04 10:00
SK Baník Modlany z.s. ..
SK Štětí, z.s.
21. kolo, Ne 05.05 10:00
SK Štětí, z.s.
TJ Union Děčín - spole..
22. kolo, Ne 12.05 14:00
TJ Vaňov, z.s. /ČL Neš..
SK Štětí, z.s.
23. kolo, Ne 19.05 10:00
SK Štětí, z.s.
TJ Svádov - Olšinky z...
24. kolo, Ne 26.05 14:00
MSK Benešov nad Ploučn..
SK Štětí, z.s.
25. kolo, Ne 02.06 10:00
SK Štětí, z.s.
FK Jiskra Velké Březno..
26. kolo, Ne 09.06 10:00
Chlumecká sportovní, z..
SK Štětí, z.s.
27. kolo, Ne 16.06 10:00
SK Štětí, z.s.
MSK Trmice
21. kolo, So 13.4.2024 10:00
SK Štětí, z.s.12
FK Slavoj Třebenice1
20. kolo, So 6.4.2024 10:00
TJ Sokol Straškov/SK D..2
SK Štětí, z.s.12
19. kolo, So 30.3.2024 10:00
SK Štětí, z.s.4
SK SAHARA Vědomice z.s..2
18. kolo, So 23.3.2024 10:00
TJ Sokol Hoštka, z.s5
SK Štětí, z.s.3
14. kolo, So 18.11.2023 10:00
FK BECHLÍN z.s.1
SK Štětí, z.s.2PP
13. kolo, Ne 12.11.2023 13:00
SK Štětí, z.s.3
Sokol Velké Žernoseky..2PP
11. kolo, So 28.10.2023 13:00
SK Štětí, z.s.0
TJ Sokol Libochovany8
10. kolo, So 21.10.2023 10:00
TJ Sokol Pokratice - L..3
SK Štětí, z.s.0
9. kolo, Ne 15.10.2023 10:00
SK Štětí, z.s.1
TJ Slavoj Úštěk2PP
1. kolo, St 11.10.2023 16:00
SK Štětí, z.s.10
TJ Sokol Hoštka, z.s0
22. kolo, So 20.04 10:00
SK Velemín
SK Štětí, z.s.
23. kolo, So 27.04 10:00
SK Štětí, z.s.
SK Liběšice
32. kolo, St 01.05 10:00
FK Vchynice//TJ Sulejo..
SK Štětí, z.s.
24. kolo, So 04.05 10:00
FK Viktorie Čížkovice..
SK Štětí, z.s.
33. kolo, St 08.05 10:00
SK Štětí, z.s.
FK Litoměřicko, z.s. B..
26. kolo, So 18.05 10:00
TJ Slavoj Úštěk
SK Štětí, z.s.
34. kolo, St 22.05 10:00
TJ Mšené Lázně/TJ Budy..
SK Štětí, z.s.
27. kolo, So 25.05 13:00
SK Štětí, z.s.
TJ Sokol Pokratice - L..
28. kolo, So 01.06 11:00
TJ Sokol Libochovany
SK Štětí, z.s.
30. kolo, So 15.06 10:00
Sokol Velké Žernoseky..
SK Štětí, z.s.
17. kolo, So 13.4.2024 10:00
FK SCHOELLER Křešice2
SK Štětí, z.s.3
16. kolo, So 6.4.2024 10:00
SK Štětí, z.s.3
FK Travčice5
15. kolo, Pá 29.3.2024 10:00
TJ Sokol Pokratice - L..1
SK Štětí, z.s.7
14. kolo, So 23.3.2024 10:00
SK Štětí, z.s.1
TJ SOKOL Černiv z.s.6
13. kolo, So 11.11.2023 10:00
FK Libochovice, z.s.4
SK Štětí, z.s.12
12. kolo, Ne 5.11.2023 10:00
SK Štětí, z.s.14
TJ Viktorie Budyně n.O..0
11. kolo, So 28.10.2023 10:00
SK Roudnice n. L. - dí..3
SK Štětí, z.s.4
10. kolo, Ne 22.10.2023 10:00
SK Štětí, z.s.2
TJ Slavoj Úštěk5
9. kolo, So 14.10.2023 13:00
FK Litoměřicko, z.s. B..7
SK Štětí, z.s.4
8. kolo, Ne 8.10.2023 10:00
SK Štětí, z.s.10
FK SCHOELLER Křešice3
18. kolo, So 20.04 10:00
SK Štětí, z.s.
FK Litoměřicko, z.s. B..
19. kolo, So 27.04 10:00
TJ Slavoj Úštěk
SK Štětí, z.s.
27. kolo, St 01.05 10:00
FK Litoměřicko, z.s. B..
SK Štětí, z.s.
20. kolo, So 04.05 10:00
SK Štětí, z.s.
SK Roudnice n. L. - dí..
21. kolo, So 11.05 10:00
TJ Viktorie Budyně n.O..
SK Štětí, z.s.
22. kolo, So 18.05 10:00
SK Štětí, z.s.
FK Libochovice, z.s.
23. kolo, So 25.05 10:00
TJ SOKOL Černiv z.s.
SK Štětí, z.s.
24. kolo, So 01.06 10:00
SK Štětí, z.s.
TJ Sokol Pokratice - L..
25. kolo, So 08.06 10:00
FK Travčice
SK Štětí, z.s.
26. kolo, So 15.06 10:00
SK Štětí, z.s.
FK SCHOELLER Křešice
3. kolo, So 6.4.2024 10:00
SK Roudnice n. L. - dí..16
SK Štětí, z.s.8
2. kolo, So 11.11.2023 10:00
SK Štětí, z.s.5
TJ Dynamo Podlusky, z...22
1. kolo, So 4.11.2023 10:00
SK Štětí, z.s.24
SK Dušníky, z.s.3
7. kolo, So 21.10.2023 10:00
SK Roudnice n. L. - dí..22
SK Štětí, z.s.6
6. kolo, So 14.10.2023 10:00
SK Štětí, z.s.15
SK Dušníky, z.s.7
3. kolo, Út 10.10.2023 16:30
TJ Slavoj Úštěk39
SK Štětí, z.s.2
5. kolo, Út 3.10.2023 16:30
Sportovní klub Roudnic..60
SK Štětí, z.s.1
4. kolo, Po 2.10.2023 17:00
SK Štětí, z.s.9
SK SAHARA Vědomice z.s..36
1. kolo, Út 26.9.2023 16:00
SK Štětí, z.s.12
TJ Sokol Hoštka, z.s21
2. kolo, Út 19.9.2023 17:30
SK Štětí, z.s.5
TJ Dynamo Podlusky, z...11
5. kolo, Ne 21.04 10:00
FK Litoměřicko, z.s. B..
SK Štětí, z.s.
4. kolo, Út 23.04 17:00
SK Štětí, z.s.
Slavoj Bohušovice n.O...
6. kolo, So 27.04 10:00
SK Štětí, z.s.
TJ Sokol Pokratice - L..
7. kolo, So 04.05 10:00
SK Sokol Malé Žernosek..
SK Štětí, z.s.
14. kolo, St 08.05 13:00
SK Štětí, z.s.
SK Sokol Malé Žernosek..
8. kolo, So 11.05 10:00
SK Dušníky, z.s.
SK Štětí, z.s.
9. kolo, So 18.05 09:00
TJ Dynamo Podlusky, z...
SK Štětí, z.s.
10. kolo, So 25.05 10:00
SK Štětí, z.s.
SK Roudnice n. L. - dí..
11. kolo, So 01.06 10:00
Slavoj Bohušovice n.O...
SK Štětí, z.s.
12. kolo, So 08.06 10:00
SK Štětí, z.s.
FK Litoměřicko, z.s. B..
9. kolo, Pá 12.4.2024 17:30
SK Velemín1
Sepap Štětí 6
8. kolo, Pá 5.4.2024 17:00
Sepap Štětí 3
Slavoj Bohušovice n.O...2PP
7. kolo, Pá 20.10.2023 16:30
TJ Sokol Prackovice0
Sepap Štětí 4
6. kolo, Pá 13.10.2023 17:00
Sepap Štětí 2
Slavoj Sulejovice z.s.1
5. kolo, Pá 6.10.2023 17:00
SG Podřipsko3
Sepap Štětí 2
4. kolo, Pá 29.9.2023 17:00
Sepap Štětí 2
FK Libochovice, z.s.1
3. kolo, Pá 22.9.2023 17:30
Sokol Pokratice2
Sepap Štětí 3PP
2. kolo, Pá 15.9.2023 17:30
Sepap Štětí 9
SK Velemín0
1. kolo, Pá 8.9.2023 17:30
Slavoj Bohušovice n.O...3
Sepap Štětí 5
O 3. místo ., Pá 2.6.2023 18:00
TJ Sokol České Kopisty..2
Sepap Štětí 5
10. kolo, Dnes 17:30
Sepap Štětí
Sokol Pokratice
11. kolo, Pá 26.04 17:30
FK Libochovice, z.s.
Sepap Štětí
12. kolo, Pá 03.05 18:00
Sepap Štětí
SG Podřipsko
13. kolo, Pá 10.05 18:00
Slavoj Sulejovice z.s.
Sepap Štětí
14. kolo, Pá 17.05 18:00
Sepap Štětí
TJ Sokol Prackovice
18. kolo, Ne 14.4.2024 12:00
MSK Trmice6
Dorost3
22. kolo, So 13.4.2024 10:15
FK Neratovice-Byškovic..2
A tým0
21. kolo, So 13.4.2024 10:00
St. žáci12
FK Slavoj Třebenice1
17. kolo, So 13.4.2024 10:00
FK SCHOELLER Křešice2
Ml. žáci 3
9. kolo, Pá 12.4.2024 17:30
SK Velemín1
Sepap Štětí SG6
17. kolo, Ne 7.4.2024 10:00
Dorost7
Chlumecká sportovní, z..0
21. kolo, So 6.4.2024 10:15
A tým0
SK Český Brod, z.s.3
20. kolo, So 6.4.2024 10:00
TJ Sokol Straškov/SK D..2
St. žáci12
16. kolo, So 6.4.2024 10:00
Ml. žáci 3
FK Travčice5
3. kolo, So 6.4.2024 10:00
SK Roudnice n. L. - dí..16
Ml. přípravka A8
10. kolo, Dnes 17:30
Sepap Štětí SG
Sokol Pokratice
22. kolo, So 20.04 10:00
SK Velemín
St. žáci
18. kolo, So 20.04 10:00
Ml. žáci
FK Litoměřicko, z.s. B..
23. kolo, So 20.04 10:15
A tým
FK Olympie Březová, z...
19. kolo, Ne 21.04 10:00
SK Liběšice
Dorost
5. kolo, Ne 21.04 10:00
FK Litoměřicko, z.s. B..
Ml. přípravka A
4. kolo, Út 23.04 17:00
Ml. přípravka A
Slavoj Bohušovice n.O...
11. kolo, Pá 26.04 17:30
FK Libochovice, z.s.
Sepap Štětí SG
23. kolo, So 27.04 10:00
St. žáci
SK Liběšice
19. kolo, So 27.04 10:00
TJ Slavoj Úštěk
Ml. žáci
Úvod / Statistiky / Mladší dorost
We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.
error 500