16. kolo, So 15.06 10:15

Fotbalový klub Ostrov,..

TJ Velké Hamry z.s.

Přátelský z., So 13.07 10:15

Stejným výsledkem jako na podzim doma jsme prohráli v Černčicích. 4:3. Mladší dorostenci se pokusí odčinit prohru v neděli 15. května proti FC Dubí.

Stejným výsledkem  jako na podzim doma jsme prohráli v Černčicích. 4:3. Mladší dorostenci se pokusí odčinit prohru v neděli 15. května proti FC Dubí.

SK Černovice – SK Štětí

4:3(2:2)

20. kolo Ústecký přebor mladší dorost  7.5.2022

Hodně rozlobený byl po zápase trenér mladších dorostenců. Začali jsme nervózně, přihrávky byly nepřesné a k hráčům soupeře jsme přistupovali pozdě a výsledkem byla branka v naší síti“ hodnotí úvod zápasu trenér Štětí Miloslav Hromy. Postupně jsme se dostali do zápasu a o vyrovnání se ve 24. minutě zasloužil Jakub Strach střelou zpoza šestnáctky. „Líp to trefit nemohl“ hodnotí Miloslav Hromy. Ve 31. minutě jsme se dokonce dostali do vedení. Po pravé straně probil až do vápna Petr Hůrka, kde byl nedovoleně zastaven, a kopala se penalta. Na ty je určen Daniel Ivanič a brankáři nedal šanci. Pro zajímavost byla to stá branka našeho mužstva v soutěži. Další branka, ale do poločasu padla na druhé straně hřiště. Hořeli jsme v obranné činnosti a jeden takový požár skončil brankou v naší brance. Na 2:2 srovnal hráč s fotbalovým jménem František Straka. Ve 2. poločase jsme i nadále ve hře dozadu nehráli kvalitně, pozdě jsme přistupovali k protihráčům a hrozilo stálé nebezpečí. Dopředu to bylo lepší. V 55. minutě předvedl skvělé sólo Daniel Ivanič, který se z postu obránce dostal až před brankáře Černčic, kterého přehodila ve stylu ala Poborský a šli jsme do vedení 3:2. To jsme drželi do 77. minuty. Střelu domácích vyrazil náš brankář před sebe, kde byli 2 zcela osamocení hráči Černčic a jeden z nich Matyáš Pekár srovnal na 3:3. Do konce zbývala 1 minuta „ Petr Hůrka šel úplně sám na brankáře a už jsem věřil, že se budeme domů vracet se 3 body. Petr ale začal s míčem zmatkovat a nic z toho nebylo. Nedáš, dostaneš.  Následoval protiútok, který jsme ve vlastním pokutovém území nesmyslně zastavili nedovoleně. Domácím jsme darovali pokutový kop, ze kterého jsme inkasovali a jeli domů bez bodu.“   Tak viděl závěrečné chvíle zápasu Miloslav Hromy.

Miloslav Hromy – trenér SK Štětí

Bez tréninků se hrát fotbal nedá. Vázla nám kombinace, osobní souboje prohrávali a hráči nepředváděli, co umí. Domácí vyhráli spravedlivě a navíc jsme jim v závěru darovali penaltu. Prohráli jsme si to sami. Pochválit lze jen malou skupinku hráčů. Daniela Ivaniče, Petra Rutterleho, Daniela Hromeho, Jakua Strachu a Jana Chromýho. Pochválit musím i rozhodčího Daniela Havliše, který řídil utkání dobře a spravedlivě.Napravit si reputaci máme v neděli doma 15. května, kdy přivítáme v 11:00 FC Dubí.

Branky: Daniel Ivanič 2, Jakub Strach 1

Sestava: Daniel Schleiss , Daniel  Ivanič , Petr Rutterle , Radim Paďour , Adam Vích,