26. kolo, So 15.06 10:00

Mladší žáci se radovali z vysokého vítězství v předehrávce 16. kola

SK Štětí – TJ Sokol Hoštka

20:0(7:0)  16. kolo  4.5.2022

16. kola okresního přeboru mladších žáků se na žádost soupeře odehrál již ve středu a měli jsme co vracet, když jsme na podzim v Hoštce prohráli 8:1. V sestavě našeho týmu se objevily 2 nové tváře. Timofii Pohrebniak a Eldar Skrylov. Už podle jmen jistě tušíte, kde byly jejich fotbalové začátky. Oba dva jsou Ukrajinci a svou zemi spolu s maminkami upustili z důvodu ruské agrese. Pojďme ale raději k samotnému utkání, kde to byla jiná radost a to hlavně na naší straně. Hned od úvodních minut jsme se nastěhovali na polovinu Hoštky a první branky jsme se dočkali ve 4. minutě, kdy skóre otevřela zrovna jedna z nových posil Eldar Skrylov. Ve střílení branek jsme za přítomnosti početné divácké kulisy pokračovali a poločasový výsledek se zastavil na 7:0.    Druhý poločas jsme měli střeleckou mušku ještě lepší a střílení branek nám začalo dělat ještě větší radost. Počet vstřelených branek se nakonec zastavil na čísle 20.  Nezbývá než našim klukům poděkovat za pěkný výkon a popřát jim další takové výsledky. Možnost zopakovat mají hned ve středu 11. května, kdy doma v dohrávkách okresního přeboru přivítají ve dvojzápase FK Libochovicew. Výkopy 16:30 a 18:00.

Branky: Eldar Skrylov 4, Marek Rejzl 3, Jan Suchitra 3, Mikuláš Beruška 3, David Novák 2,

Timofii Pohrebniak 2, Jakub Beruška 1, Lukáš Goldberg, Milan Goldberg 1

Sestava: Eliáš Petrželka-Jakub Beruška, Michael Botoš, Lukáš Goldberg, Milan Goldberg,