Sepap Štětí

TJ Sokol Prackovice

14. kolo, Pá 17.05 18:00

Sepap Štětí

Stará garda podruhé v sezóně udržela čisté konto. V 1. poločase se sice herně trápila, ale po změně stran už úlohu favorita splnila.

Sepap Štětí – TJ Dynamo Střížovice

3:0(0:0)   7. kolo staré gardy  8.10.2021

Kdo očekával, že to pro starou gardu Sepapu bude krásná večerní páteční procházka, když hosté navíc nastoupili v 9 a mužstvo doplňovali za chodu, tak se šeredně mýlil. Hrálo se sice většinou na polovině soupeře, ale kombinace, která by Střížovický beton překvapila, nepřicházela. Na hrotu útoku operoval Miloš Vála, který se několikrát snažil zakončit, ale vždy vyšel naprázdno. Naopak ve 12. minutě, kdy už hrály Střížovice v 11, vyrazily do útoku a moc nescházelo, aby výpad skončil brankou. Zachránila nás pravá tyčka. Po dlouhém čekání na kvalitní střelu jsme se konečně dočkali ve 28. minutě. Autorem byl Vladimír Líbal, ale chybělo půl metru.  Trápili jsme se i ve zbývajících minutách první půle a branky se nedočkali. Po důrazné vzájemné domluvě o poločasové přestávce jsme 2. část zahájili lépe a první branky se dočkali v 50. minutě. Miloš Vála uvolnil Pavla Božika, který se do sítě opřel takovou silou, že málem protrhl síť. Měli jsme i další šance, ale ujala se až ta v 65. minutě. Z hranice velkého vápna uklidil míč k tyči na 2:0 Jiří Vokoun. Pokračovali jsme v dalším tlaku a pozorní diváci napočítali 4 tyčky nebo břevna. Střelecky jsme se prosadili, ale už jen jednou. Po přihrávce Pavla Božika se trefil nejlepší střelec našeho týmu Miloš Vála a stanovil konečný výsledek 3:0. Po 6 zápasech máme za 4 výhry a 2 remízy 14 bodů, které nám stačí na druhé místo se ztrátou 5 bodů na Žitenice, které ale mají zápas k dobru.

Branky: Pavel Božík 1, Jiří Vokoun 1, Miloš Vála 1

Sestava: Radek Flór, Pavel Čermák, Radek Flór, Daniel Jerman, Josef Jonák, Vladimír Jung,