23. kolo, So 20.04 10:15

26. kolo, Ne 12.05 17:00

První výhra na hřišti soupeře v letošním ročníku III.Třídy dospělých. Gratulujeme a jako přídavek jsme zveřejnili 31 let starou reportáž ze zápasu, ve kterém nastoupil hráč, který dnes za domácí vyrovnal a jeden, který řídil lavičku Polep. .

FK Polepy

SK Štětí B

1:2(0:1)

12.9.2020  4. kolo

Do Polep jsme jeli se 4 body v tabulce povzbuzeni nejenom výhrou v minulém kole doma nad Liběšicemi B, ale i pohárovou domácí výhrou nad silnými Vědomicemi dosaženou ve středu 3 dny před tímto utkáním. Čekalo nás mužstvo, které v předchozích 3 zápasech 2x vyhrálo a hodně se diskutovalo, kdo je favoritem tohoto zápasu. Od samého úvodu se obě mužstva do sebe pustila a šancí bylo dost. O něco více jich měli domácí. Trefili jednou také břevno a v ostatních případech zasahoval úspěšně Josef Horáček v brance nebo byla vychýlená muška. Šance si vypracovalo i naše mužstvo, ale branka se urodila až ve 34. minutě. Jakub Tichý připravil gól Danielu Liscovi, který nechytatelnou střelou přímo z první poslal štětskou jedenáctku do vedení 1:0. Poločasové vedení nás nabudilo i do 2. části a dlouho jsme drželi jednobrankové vedení.  Přesně do 71. minuty. V té zahrával Marián Řízek , ano, ten Marián, který na konci 80. let oblékal dres Sepapu Štětí a jako vůdčí osobnost střední zálohy s ním bojoval o postup do 2. ligy, i když to nakonec o kousek uteklo, volný přímý kop a trefil se, jak v dobách své největší slávy v Teplicích. K naší malé radosti vyrovnal na 1:1.  Inkasovaná branka nás ale nezlomila a za 5 minut jsme šli opět do vedení. Po dlouhém nákopu Josefa Horáčka od branky si pro míč došel Daniel Lisec a dokráčel s ním až ke gólu na 2:1. Ve zbývajících minutách domácí ještě dělali co mohli, aby vyrovnali, atmosféra na hřišti byla trošku víc nervóznější, ale nakonec se nám těsnou výhru podařilo udržet až do konce 3. minuty nastavení. Vedoucí našeho týmu jí hodnotil jako vydřenou, ale zaslouženou.

Na 6. místo v tabulce se hezky dívá, ale hned v dalším kole doma v neděli 20.9.2020 v 16:30 nás čeká další tým z horní poloviny tabulky a to v pořadí 4. FK Lounky-Chodouny.

Branky: Daniel Lisec 2

Sestava: Josef Horáček-Jakub Tichý,Daniel Ivanič, David Čada, Václav Bláha, Lukáš Jakl,

Martin Koráň, Šimon Vála, Tomáš Danč, Daniel Lisec, Martin Nedomlel

Připraveni: Václav Guzy, Marek Zoubek, Ladislav Kuča

Trenér: Pavel Minárik   Vedoucí: Václav Švancar

Rozhodčí: Jaroslav Hořejší                70 diváků

SEPAP Štětí – Vagónka Česká Lípa 5:2(3:0)

18.3.1989  16. kolo Česká fotbalová liga

SEPAP          :  Josef Košec – Daniel Jerman – Stanislav Kovárna – Bohumil Starczewski –

Miroslav Franěk – Jiří Jakl – Vladimír Líbal – Marián Řízek - Jiří

Trutnovský – Jiří Kroupa - Jiří Toman

Branky          :  1. min. Marian Řízek        1:0

3. min. Vladimír Líbal      2:0

30. min. Jiří Kroupa            3:0

XX. min. Marian Řízek        4:0

XX. min. Hapiak                  4:1

XX. min. Holub                    4:2

xx. min. Jiří Kroupa             5:2

Střídání        :  75. min. Jaroslav Tymich místo Jiřího Jakla

V úvodním jarním kole se naše A mužstvo v zápase s Českou Lípou předvedlo jako dobře připravené na jarní část soutěže. Po drtivém nástupu již v 1. minutě vedlo brankou Mariána Řízka 1:0. Další ránu soupeři ve 3. minutě přidal Vladimír Líbal. Do konce prvního poločasu přidal další branku na 3:0 Jiří Kroupa. Našemu mužstvu se dařilo i na začátku 2. poločasu. Na 4:0 skóroval opět Marián Řízek. Za tohoto stavu naše mužstvo polevilo a začalo dělat chyby v obraně. Hosté Hapiakem snížili na 4:1. V této fázi hry naše mužstvo přenechalo iniciativu hostům, kteří Holubem snížili na 4:2. Za mohutného povzbuzování diváků a po ideální přihrávce Jiřího Trutnovského přidal Jiří Kroupa další branku a upravil na konečných 5:2. Hosté ještě v závěru neproměnili 10 m pokutový kop. V našem mužstvu podal vynikající výkon nestárnoucí Jiří Trutnovský. Střelecky se dařilo Jiřímu Kroupovi a Mariánu Řízkovi, kteří ještě spálili několik brankových příležitostí. Spolehlivě hrála i obrana v čele s brankářem Josefem Košcem, vyjma chyby při první brance.