Fotbalový klub Ostrov,..

TJ Velké Hamry z.s.

Přátelský z., So 13.07 10:15

Přátelský z., So 20.07 00:00

Domácí dokázali ve 2. části získat až tříbrankový náskok a i když jsme měli v závěru nějaké šance, tak jsme snížili jen na konečných 2:4.

Domácí dokázali ve 2. části získat až  tříbrankový náskok a i když jsme měli v závěru nějaké šance, tak jsme snížili jen na konečných 2:4.

TJ Dobříň

– SK Štětí B

4:2(1:0)

20.6.2020

semifinále turnaje O pohár OFS

Před týdnem B mužstvo dospělých prohrálo doma v posledním zápase základní skupiny turnaje O pohár OFS o branku S Bechlínem a tím jim pravidla soutěže přidělila v semifinálovém utkání Dobříň. Mužstvo, která základní skupinou prošlo bez zaváhání a po koronavirové přestávce se nachází ve výborné formě. B mužstvo odjelo bez trenéra, Pavel Minárik je na dovolené, jeho funkci na toto utkání převzal František Kučera. Vedoucí týmu Pavel Švancar sbíral omluvenky od hráčů a tak nakonec do Dobříně odjel tým 3 výběrů. Lavička byla hodně početná. Hráči B týmu, dorostenci a i někteří hráči A mužstva, kteří měli v nohách dopolední zápas s Lokomotivou Česká Lípa. Začalo se v dobrém tempu a obě mužstva byla odhodlána poprat se o vítězství. Na place to také často jiskřilo a bylo cítit, že se hraje o postup do finále. Ve 13. minutě obdržel žlutou kartu Tomáš Danč, který se nechal vyprovokovat domácím Janem Balaštíkem a zbytečně oplácel. Domácí tým od začátku utkání ukazoval, že formu má a hlavně jeho rychlé  přechody naši polovinu hřiště dělali obraně velké starosti. V 17. minutě jsme dlouho otáleli ve středu hřiště s rozehrávkou, až jsme o míč přišli, dostal se k Petru Štrosovi, který po samostatné akci dostal domácí výběr do vedení 1:0. V dalším průběhu 1. poločasu bylo k vidění několik ošemetných situací na obou stranách, ale žádná z nich ke gólu nevedla. Druhý poločas pro nás nezačal příliš růžově. Po rohu a odraženém míči nikdo nevěnoval pozornost hrozícímu nebezpečí, na hranici velkého vápna dostal neskutečně volného prostoru k zakončení David Filller a domácí šli do vedení 2:0. Naštěstí naše reakce byla okamžitá. Hned po rozehrávce ze středového kruhu jsme se dostali po pravé straně před obranu domácích a tyče připravený 16letý mladík Daniel Ivanič k překvapení všech, i jeho samotného snížil na 1:2. Uběhlo 8 minut a po faulu Marka Zoubka zahrávala Dobříň volný přímý kop z naší pravé strany. Situace na chlup podobná té jako při druhé brance domácích. Odražený míč na hranicí velkého vápna, opět nikdo z našich hráčů nestačil zareagovat a jeden ze dvojice Svitáků na hřišti Luboš prostřelil vše, co stálo míči v cestě do branky na 3:1. Nepříjemný vývoj utkání pokračoval i v dalších minutách. V 67. minutě zahrál jeden z našich hráčů ve vlastním pokutovém území rukou a rozhodčí ukázal na značku pokutového kopu. Desítku s přehledem proměnil Petr Štros a ne zrovna slušně fandící obecenstvo mohlo slavit vedení svého celku 4:1.  Ještě jsme to ale úplně nezabalili. Jiří Neuman se přesunul z obrany na střed zálohy a bylo to znát. Asi se to mělo udát dříve. Rázem jsme dokázali domácí přečíslovat a byly z toho šance. Do zápasu se dostal i náš nejlepší střelec Daniel Lisec. Odměnou byla branka v 79. minutě. Jiří Neuman si ukázkově vyměnil balón s Jakubem Píchou a druhý jmenovaný snížil na 2:4. Do konce zbývalo ještě 10 minut a mohlo být ještě lépe. Pravačka Jakuba Píchy skončila na boční sítí, pád Daniela Lisce v pokutovém území nepatřil mezi nezaviněné, faul na stejného hráč těsně před šestnáctkou nechal rozhodčí Marek Fišl také bez povšimnutí. Skóre se tak do konce už nezměnilo a z postupu do finále se mohli radovat domácí.  V něm se utkají s Budyní, která zvítězila v Bechlíně 2:1. Dramatické utkání, kde rozhodčí Pavel Dobrý vytáhl 3 červené karty.  Bechlín bude náš poslední soupeř v zápase o 3. místo.

Branky: Daniel Ivanič 1, Jakub Pícha 1

Sestava: Luboš Uřídil- Tomáš Danč, Jakub Pícha, Jiří Neuman, Adam Brůža, Dominik