Sepap Štětí

TJ Sokol Prackovice

14. kolo, Pá 17.05 18:00

Sepap Štětí

Na umělé trávě v Lovosicích sehrála stará garda svůj poslední zápas roku 2019. I když už slavila úspěchy letošního roku před týdnem na dokopné, tak se ještě k zimnímu spánku neuložila a dojela si do města chemie pro 3 body.

ASK Lovosice

Sepap Štětí

0:5(0:1)

1.11.2019    6. kolo

Okresní přebor staré gardy měl své poslední podzimní kolo před týdnem. Přesto ještě naše mužstvo Sepapu čekal jeden zápas a to v Lovosicích. Důvod byl jednoduchý. Jednalo se o přeložení 6. kola, kdy měl náš soupeř velkou marodku a požádal o odklad. Navíc jsme se dohodli na výměně pořadatelství, tak že v letošním roce se hraje na umělce v Lovosicích a na jaře se bude hrát u nás. K zápasu se z naší strany dostavilo 14 borců a mohli jsme vyrazit. Počasí moc přívětivé nebylo a fotbalu nepřálo.  Domácí zatím v soutěži posbírali jen 7 bodů a to z nás dělalo favorita. Navíc jsme hráli o podzimní 2. místo.   Rozhodující náskok se nám podařilo získat už v 1. poločase. Skóre otevřel Jiří Vokoun senior a nezůstalo jenom u jednoho kousku. Ještě do poločasu jsme přidali další 3. Tím bylo rozhodnuto. Domácí si žádné větší střelecké příležitosti nevypracovali. Ve 2. poločase jsme se chystali skóre ještě vylepšit, ale to co tam v 1. části padalo, tak po změně stran zůstalo jen u pokusů a snahy navýšení náskoku. Dle slov jednoho z hrajících managerů Jana Tyleho nejvíce šancí zahodili Jiří Vokoun a Tomáš Burda. Jednu branku se nám ale podařilo vstřelit, a když k tomu přičteme 4 z první půle, tak to dává jasnou výhru 5:0. Mužstvu dospělých gratulujeme nejenom k výhře, ale i k 2. místu v podzimní části.

Branky: J.Vokoun 2, T.Burda 2, P.Kratochvíl 1

Sestava: J.Suchitra-Z.Brzek, J.Tyle, D.Jerman, R.Páviš, P.Kindl, P.Božík, T.Burda, Z.Beran,