TJ Sokol Pokratice - L..

28. kolo, So 01.06 11:00

30. kolo, So 15.06 10:00

Sokol Velké Žernoseky..

Po dobrém rozjezdu do zápasu museli být starší žáci ve 2. poločase velmi pozorní, aby se k nim soupeř brankově nepřiblížil.

SK Libešice

5:2(3:1)

18.92019   14. kolo 6. hrané

Vložené 14. kolo okresního přeboru starších žáků se hrálo ve středu a hráči si v něm chtěli vylepšit náladu po nevydařené remíze v sobotu v Hoštce. Nečekal je ale vůbec lehký soupeř. Liběšicím se vstup do sezóny také povedl a za naším týmem byly před utkáním o pouhé 4 body.  Vstup do utkání se ale povedl našemu týmu a v 16. minutě jsme vedli už 3:0. První gól vstřelil Miroslav Volák a druhý přidal ve 14. minutě Michael Miga. Třetí do vlastní branky dopravil Leoš Trávníček. Zisk slibného náskoku naše hráče uspokojil a ještě než hlavní rozhodčí Jiří Řezníček junior ukončil první poločas tak se prosadil Václav Černý a snížil na 1:3. Ve druhém poločase jsme měli v plánu dvoubrankové vedení navýšit, snažili jsme se soupeře dostat pod tlak, ale herně se nám přestalo dařit. I přes se nám ve 45. minutě podařilo rozehrát gólovou akci. Na jejím začátku byl Michael Miga, hráč jistící zadní řady, který balón se přehledem vyvezl před branku soupeře, kde přihrál Petrovi Hůrkovi, který si dal vzpomenout na své střelecké hody z minulé sezóny a upravil už na 4:1. Radost ale dlouhého trvání neměla. Hned za minutu se před chvilkou zmiňovaný Michael Miga pustil na své polovině hřiště do dobrodružné kličky, o balón přišel a Matěj stejným příjmením jako náš brankář Budka, upravil na 2:4. Rázem jsme si uvědomili, že utkání není ještě zdaleka rozhodnuté. Hosté vycítili šanci a nezůstávali jen na vlastní polovině. Naše hra se utápěla ve spoustě nepřesných přihrávek a brankáře soupeře jsme nedokázali ohrozit. Pomalu se blížil konec utkání a žádná další branka nepřicházela. Teprve 4 minuty před koncem se pustil do samostatné akce Petr Hůrka, vystřelil z velké dálky a trefil levou tyčku. Míč se odrazil zpět do pole, kde byl připraven Roman Chromý a okamžitě poslal míč zpět za záda brankáře na konečných 5:2. Všechny body zůstaly doma, i když výkon týmu nebyl až na úvod utkání moc přesvědčivý.

Branky: M.Volák 1, M.Miga 1, P.Hůrka 1, R.Chromý 1

Sestava: V.Budka-J.Vejl, A.Šabák, J.Chromý, R.Paďour, L.Širochoman, R.Chromý, P.Hůrka,