19. kolo, So 23.3.2024 10:15
SK Štětí, z.s.0
TJ Sokol Nespeky, z.s.0
18. kolo, So 16.3.2024 16:00
FK HVĚZDA CHEB, z.s. 0
SK Štětí, z.s.0
17. kolo, So 9.3.2024 10:15
SK Štětí, z.s.0
FK Brandýs n.L.2
Přátelský z., Ne 3.3.2024 15:30
SK Štětí, z.s.3
SK Baník Modlany z.s.2
Přátelský z., So 24.2.2024 09:00
SK Štětí, z.s.3
Sportovní klub Dolní C..3
Přátelský z., So 10.2.2024 09:00
SK Štětí, z.s.1
FK Dukla Praha U191
Přátelský z., So 3.2.2024 13:00
FK Litoměřicko, z.s.8
SK Štětí, z.s.3
Přátelský z., St 24.1.2024 18:15
SK Štětí, z.s.4
VOŠ a SOŠ Roudnice nad..1
Přátelský z., So 20.1.2024 15:00
FK Arsenal Česká Lípa,..3
SK Štětí, z.s.2
Přátelský z., So 13.1.2024 11:00
FK Baník Most - Souš, ..3
SK Štětí, z.s.1
20. kolo, Pá 29.03 10:15
SK Újezd Praha 4, z.s...
SK Štětí, z.s.
21. kolo, So 06.04 10:15
SK Štětí, z.s.
SK Český Brod, z.s.
22. kolo, So 13.04 10:15
FK Neratovice-Byškovic..
SK Štětí, z.s.
23. kolo, So 20.04 10:15
SK Štětí, z.s.
FK Olympie Březová, z...
24. kolo, Ne 28.04 10:15
FK Meteor Praha VIII, ..
SK Štětí, z.s.
25. kolo, So 04.05 10:15
SK Štětí, z.s.
FK Admira Praha B, z.s..
26. kolo, Ne 12.05 17:00
FK SEKO Louny, z.s.
SK Štětí, z.s.
27. kolo, So 18.05 10:15
SK Štětí, z.s.
SK Kladno, z.s
28. kolo, So 25.05 17:00
SK Slaný, z.s.
SK Štětí, z.s.
29. kolo, So 01.06 10:15
SK Štětí, z.s.
TJ SK Hřebeč z.s.
15. kolo, Ne 24.3.2024 10:00
SK Štětí, z.s.7
MSK Benešov nad Ploučn..1
14. kolo, Ne 17.3.2024 15:00
TJ Svádov - Olšinky z...3
SK Štětí, z.s.5
Přátelský z., Ne 28.1.2024 13:00
SK Sokol Brozany2
SK Štětí, z.s.4
13. kolo, So 18.11.2023 10:00
SK Štětí, z.s.10
TJ Vaňov, z.s. /ČL Neš..0
12. kolo, Ne 12.11.2023 10:00
TJ Union Děčín - spole..1
SK Štětí, z.s.4
11. kolo, So 4.11.2023 10:00
SK Štětí, z.s.1
SK Baník Modlany z.s. ..9
10. kolo, Ne 29.10.2023 10:00
SK Štětí, z.s.2
SK Liběšice4
9. kolo, So 21.10.2023 10:00
SK Štětí, z.s.4
MSK Trmice3PP
8. kolo, Ne 15.10.2023 10:00
Chlumecká sportovní, z..1
SK Štětí, z.s.4
7. kolo, So 7.10.2023 10:00
SK Štětí, z.s.3
FK Jiskra Velké Březno..0
16. kolo, So 30.03 10:00
FK Jiskra Velké Březno..
SK Štětí, z.s.
17. kolo, Ne 07.04 10:00
SK Štětí, z.s.
Chlumecká sportovní, z..
18. kolo, Ne 14.04 12:00
MSK Trmice
SK Štětí, z.s.
19. kolo, Ne 21.04 10:00
SK Liběšice
SK Štětí, z.s.
20. kolo, Ne 28.04 10:00
SK Baník Modlany z.s. ..
SK Štětí, z.s.
21. kolo, Ne 05.05 10:00
SK Štětí, z.s.
TJ Union Děčín - spole..
22. kolo, Ne 12.05 14:00
TJ Vaňov, z.s. /ČL Neš..
SK Štětí, z.s.
23. kolo, Ne 19.05 10:00
SK Štětí, z.s.
TJ Svádov - Olšinky z...
24. kolo, Ne 26.05 14:00
MSK Benešov nad Ploučn..
SK Štětí, z.s.
25. kolo, Ne 02.06 10:00
SK Štětí, z.s.
FK Jiskra Velké Březno..
18. kolo, So 23.3.2024 10:00
TJ Sokol Hoštka, z.s5
SK Štětí, z.s.3
14. kolo, So 18.11.2023 10:00
FK BECHLÍN z.s.1
SK Štětí, z.s.2PP
13. kolo, Ne 12.11.2023 10:00
SK Štětí, z.s.3
Sokol Velké Žernoseky..2PP
11. kolo, So 28.10.2023 13:00
SK Štětí, z.s.0
TJ Sokol Libochovany8
10. kolo, So 21.10.2023 10:00
TJ Sokol Pokratice - L..3
SK Štětí, z.s.0
9. kolo, Ne 15.10.2023 10:00
SK Štětí, z.s.1
TJ Slavoj Úštěk2PP
1. kolo, St 11.10.2023 16:00
SK Štětí, z.s.10
TJ Sokol Hoštka, z.s0
7. kolo, Ne 1.10.2023 13:00
SK Štětí, z.s.2
FK Viktorie Čížkovice..3PP
17. kolo, Čt 28.9.2023 10:00
SK Štětí, z.s.1
TJ Mšené Lázně/TJ Budy..2
6. kolo, So 23.9.2023 10:00
SK Liběšice3
SK Štětí, z.s.0
19. kolo, So 30.03 10:00
SK Štětí, z.s.
SK SAHARA Vědomice z.s..
20. kolo, So 06.04 10:00
TJ Sokol Straškov/SK D..
SK Štětí, z.s.
21. kolo, So 13.04 10:00
SK Štětí, z.s.
FK Slavoj Třebenice
22. kolo, So 20.04 10:00
SK Velemín
SK Štětí, z.s.
23. kolo, So 27.04 10:00
SK Štětí, z.s.
SK Liběšice
32. kolo, St 01.05 10:00
FK Vchynice//TJ Sulejo..
SK Štětí, z.s.
24. kolo, So 04.05 10:00
FK Viktorie Čížkovice..
SK Štětí, z.s.
33. kolo, St 08.05 10:00
SK Štětí, z.s.
FK Litoměřicko, z.s. B..
26. kolo, So 18.05 10:00
TJ Slavoj Úštěk
SK Štětí, z.s.
34. kolo, St 22.05 10:00
TJ Mšené Lázně/TJ Budy..
SK Štětí, z.s.
14. kolo, So 23.3.2024 10:00
SK Štětí, z.s.1
TJ SOKOL Černiv z.s.6
13. kolo, So 11.11.2023 10:00
FK Libochovice, z.s.4
SK Štětí, z.s.12
12. kolo, Ne 5.11.2023 10:00
SK Štětí, z.s.14
TJ Viktorie Budyně n.O..0
11. kolo, So 28.10.2023 10:00
SK Roudnice n. L. - dí..3
SK Štětí, z.s.4
10. kolo, Ne 22.10.2023 10:00
SK Štětí, z.s.2
TJ Slavoj Úštěk5
9. kolo, So 14.10.2023 13:00
FK Litoměřicko, z.s. B..7
SK Štětí, z.s.4
8. kolo, Ne 8.10.2023 10:00
SK Štětí, z.s.10
FK SCHOELLER Křešice3
7. kolo, Čt 5.10.2023 16:30
FK Travčice7
SK Štětí, z.s.4
3. kolo, Út 3.10.2023 16:30
TJ Viktorie Budyně n.O..3
SK Štětí, z.s.9
6. kolo, Ne 24.9.2023 10:00
SK Štětí, z.s.9
TJ Sokol Pokratice - L..3
15. kolo, Pá 29.03 10:00
TJ Sokol Pokratice - L..
SK Štětí, z.s.
16. kolo, So 06.04 10:00
SK Štětí, z.s.
FK Travčice
17. kolo, So 13.04 10:00
FK SCHOELLER Křešice
SK Štětí, z.s.
18. kolo, So 20.04 10:00
SK Štětí, z.s.
FK Litoměřicko, z.s. B..
19. kolo, So 27.04 10:00
TJ Slavoj Úštěk
SK Štětí, z.s.
27. kolo, St 01.05 10:00
FK Litoměřicko, z.s. B..
SK Štětí, z.s.
20. kolo, So 04.05 10:00
SK Štětí, z.s.
SK Roudnice n. L. - dí..
21. kolo, So 11.05 10:00
TJ Viktorie Budyně n.O..
SK Štětí, z.s.
22. kolo, So 18.05 10:00
SK Štětí, z.s.
FK Libochovice, z.s.
23. kolo, So 25.05 10:00
TJ SOKOL Černiv z.s.
SK Štětí, z.s.
2. kolo, So 11.11.2023 10:00
SK Štětí, z.s.5
TJ Dynamo Podlusky, z...22
1. kolo, So 4.11.2023 10:00
SK Štětí, z.s.24
SK Dušníky, z.s.3
7. kolo, So 21.10.2023 10:00
SK Roudnice n. L. - dí..22
SK Štětí, z.s.6
6. kolo, So 14.10.2023 10:00
SK Štětí, z.s.15
SK Dušníky, z.s.7
3. kolo, Út 10.10.2023 16:30
TJ Slavoj Úštěk39
SK Štětí, z.s.2
5. kolo, Út 3.10.2023 16:30
Sportovní klub Roudnic..60
SK Štětí, z.s.1
4. kolo, Po 2.10.2023 17:00
SK Štětí, z.s.9
SK SAHARA Vědomice z.s..36
1. kolo, Út 26.9.2023 16:00
SK Štětí, z.s.12
TJ Sokol Hoštka, z.s21
2. kolo, Út 19.9.2023 17:30
SK Štětí, z.s.5
TJ Dynamo Podlusky, z...11
12. kolo, Út 30.5.2023 17:00
TJ Viktorie Budyně n.O..11
SK Štětí, z.s.1
3. kolo, So 06.04 10:00
SK Roudnice n. L. - dí..
SK Štětí, z.s.
4. kolo, So 13.04 10:00
SK Štětí, z.s.
Slavoj Bohušovice n.O...
5. kolo, Ne 21.04 10:00
FK Litoměřicko, z.s. B..
SK Štětí, z.s.
6. kolo, So 27.04 10:00
SK Štětí, z.s.
TJ Sokol Pokratice - L..
7. kolo, So 04.05 10:00
SK Sokol Malé Žernosek..
SK Štětí, z.s.
14. kolo, St 08.05 10:00
SK Štětí, z.s.
SK Sokol Malé Žernosek..
8. kolo, So 11.05 10:00
SK Dušníky, z.s.
SK Štětí, z.s.
9. kolo, So 18.05 09:00
TJ Dynamo Podlusky, z...
SK Štětí, z.s.
10. kolo, So 25.05 10:00
SK Štětí, z.s.
SK Roudnice n. L. - dí..
11. kolo, So 01.06 10:00
Slavoj Bohušovice n.O...
SK Štětí, z.s.
7. kolo, Pá 20.10.2023 16:30
TJ Sokol Prackovice0
Sepap Štětí 4
6. kolo, Pá 13.10.2023 17:00
Sepap Štětí 2
Slavoj Sulejovice z.s.1
5. kolo, Pá 6.10.2023 17:00
SG Podřipsko3
Sepap Štětí 2
4. kolo, Pá 29.9.2023 17:00
Sepap Štětí 2
FK Libochovice, z.s.1
3. kolo, Pá 22.9.2023 17:30
Sokol Pokratice2
Sepap Štětí 3PP
2. kolo, Pá 15.9.2023 17:30
Sepap Štětí 9
SK Velemín0
1. kolo, Pá 8.9.2023 17:30
Slavoj Bohušovice n.O...3
Sepap Štětí 5
O 3. místo ., Pá 2.6.2023 18:00
TJ Sokol České Kopisty..2
Sepap Štětí 5
Semifinále ., Pá 26.5.2023 18:00
Žitenice 20216
Sepap Štětí 2
14. kolo, Pá 19.5.2023 18:00
Slavoj Bohušovice n.O...0
Sepap Štětí 2
8. kolo, Pá 05.04 17:00
Sepap Štětí
Slavoj Bohušovice n.O...
9. kolo, Pá 12.04 17:30
SK Velemín
Sepap Štětí
10. kolo, Pá 19.04 17:30
Sepap Štětí
Sokol Pokratice
11. kolo, Pá 26.04 17:30
FK Libochovice, z.s.
Sepap Štětí
12. kolo, Pá 03.05 18:00
Sepap Štětí
SG Podřipsko
13. kolo, Pá 10.05 18:00
Slavoj Sulejovice z.s.
Sepap Štětí
14. kolo, Pá 17.05 18:00
Sepap Štětí
TJ Sokol Prackovice
15. kolo, Ne 24.3.2024 10:00
Dorost7
MSK Benešov nad Ploučn..1
19. kolo, So 23.3.2024 10:15
A tým0
TJ Sokol Nespeky, z.s.0
18. kolo, So 23.3.2024 10:00
TJ Sokol Hoštka, z.s5
St. žáci3
14. kolo, So 23.3.2024 10:00
Ml. žáci 1
TJ SOKOL Černiv z.s.6
14. kolo, Ne 17.3.2024 15:00
TJ Svádov - Olšinky z...3
Dorost5
18. kolo, So 16.3.2024 16:00
FK HVĚZDA CHEB, z.s. 0
A tým0
17. kolo, So 9.3.2024 10:15
A tým0
FK Brandýs n.L.2
Přátelský z., Ne 3.3.2024 15:30
A tým3
SK Baník Modlany z.s.2
Přátelský z., So 24.2.2024 09:00
A tým3
Sportovní klub Dolní C..3
Přátelský z., So 10.2.2024 09:00
A tým1
FK Dukla Praha U191
15. kolo, Pá 29.03 10:00
TJ Sokol Pokratice - L..
Ml. žáci
20. kolo, Pá 29.03 10:15
SK Újezd Praha 4, z.s...
A tým
16. kolo, So 30.03 10:00
FK Jiskra Velké Březno..
Dorost
19. kolo, So 30.03 10:00
St. žáci
SK SAHARA Vědomice z.s..
8. kolo, Pá 05.04 17:00
Sepap Štětí SG
Slavoj Bohušovice n.O...
20. kolo, So 06.04 10:00
TJ Sokol Straškov/SK D..
St. žáci
16. kolo, So 06.04 10:00
Ml. žáci
FK Travčice
3. kolo, So 06.04 10:00
SK Roudnice n. L. - dí..
Ml. přípravka A
21. kolo, So 06.04 10:15
A tým
SK Český Brod, z.s.
17. kolo, Ne 07.04 10:00
Dorost
Chlumecká sportovní, z..
Úvod / Aktuality / Stará garda si vítězstvím 1 kolo před koncem zajistila konečné 3. místo v okresním přeboru
Sepap Štětí
Sokol Pokratice
9:2(4:1)
17.kolo 1.6.2018
Jen deset hráčů Pokratic přijelo do Štětí. Domácí výběr měl pár borců na střídání, i když chyběl nejlepší střelec Miloš Vála. Nahradit ho měl Jan Fibich, který přijel tým posilnit. Jaké to však překvapení, když se ve 13. minutě vydali hosté na naši polovinu a zpátky se vraceli s vedením 1:0. Štětí zhodnotilo situaci a vyrovnáním na 1:1 o pár minut později pověřilo Jana Fibicha. Střelecké kvality potvrdil pilíř zadních řad Josef Jonák a brankou na 2:1 dal zápasu ten správný směr. Penaltu proti hostům se nebál odpískat hlavní rozhodčí Jan Šíma a stejnou odvahu k jejímu provedení měl Pavel Čermák, který zvýšil na 3:1. Diváci natěšení na další branky se v 1. půlce dočkali ještě jednou, když radost jim svojí druhou brankou na 4:1 udělal Jan Fibich. Brankové choutky ho neopustily ani na začátku 2. poločasu. Na centr se krásně vyšplhal do vzduchu a hlavou nedal hostující obraně sebemenší šanci k odvrácení gólu na 5:1. I další branka na 6:1 padla hlavou a střeleckou statistiku si svojí čtvrtou branku v utkání vylepšil kdo jiný než Jan Fibich. V dalším průběhu utkání úlohu střelců branek převzali další hráči Sepapu. Branku na 7:1 vstřelil Pavel Čermák, i když mu tak trochu pomohla teč jednoho z obránců. Odborná obsluha ukazatele skóre Miloslav Hromy rozsvítil výsledek 8:1 13. minut před koncem po střele Romana Páviše. Kdo by si myslel, že Pokratice vyklidí zcela své pozice, tak se mýlil, protože v těchto momentech to vypadlo, že dostaly chuť do hry a také se jim podařilo snížit na 2:8. Když už se zdálo, že takto skončí i celý zápas, tak se v posledních vteřinách hrací doby dostal balón k Pavlu Božikovi, který v pátek odpoledne napnul síť za zády brankáře naposledy. Štětí si vítězstvím 1 kolo před koncem, ve kterém je 8.6.2018 ještě čekají České Kopisty, s definitivní platností zajistilo 3. místo v okresním přeboru a můžeme gratulovat.
Branka: Jan Fibich 4, Pavel Čermák 2, Josef Jonák 1, Roman Páviš 1, Pavel
Božik 1
Sestava: J. Suchitra-J.Arazim, J.Jonák, R.Páviš, P.Záloha, M.Běloubek, p.Čermák, P.Božík,
L.Arazim, P.Kratochvíl, R.Švejdar, J.Fibich
Manager: M.Šťastný
Rozhodčí: J.Šíma
1. | FC Chomutov s.r.o. | 18 | 48:14 | 48 |
2. | SK Kladno, z.s | 18 | 49:19 | 36 |
3. | SK Újezd Praha 4, z.s. | 18 | 36:23 | 33 |
4. | FK Meteor Praha VIII,.. | 18 | 38:30 | 32 |
5. | SK Slaný, z.s. | 18 | 26:20 | 31 |
6. | FK Neratovice.. | 18 | 28:21 | 29 |
7. | FK Brandýs n.L. | 18 | 33:28 | 29 |
8. | Fotbalový klub Ostrov.. | 18 | 29:27 | 29 |
9. | FK Olympie Březová, z.. | 18 | 29:30 | 26 |
10. | TJ SK Hřebeč z.s. | 18 | 36:34 | 25 |
11. | SK Štětí, z.s. | 18 | 21:22 | 21 |
12. | FK Admira Praha B, z.. | 18 | 17:26 | 20 |
13. | SK Český Brod, z.s. | 18 | 27:35 | 19 |
14. | TJ Sokol Nespeky, z.s. | 18 | 20:47 | 12 |
15. | FK HVĚZDA CHEB, z.s. | 18 | 8:44 | 11 |
16. | FK SEKO Louny, z.s. | 18 | 12:37 | 8 |
1. | SK Baník Modlany z.s... | 14 | 83:8 | 42 |
2. | SK Liběšice | 15 | 69:23 | 42 |
3. | MSK Trmice | 15 | 113:42 | 37 |
4. | SK Štětí, z.s. | 15 | 53:45 | 24 |
5. | TJ Vaňov, z.s. /ČL.. | 15 | 48:44 | 21 |
6. | TJ Svádov - Olšinky z.. | 15 | 47:61 | 20 |
7. | MSK Benešov nad.. | 15 | 46:60 | 19 |
8. | FK Jiskra Velké Březno | 15 | 27:56 | 14 |
9. | TJ Union Děčín - spolek | 14 | 16:82 | 3 |
10. | Chlumecká sportovní,.. | 15 | 9:90 | 0 |
1. | FK Litoměřicko, z.s. B | 16 | 85:8 | 42 |
2. | FK Vchynice//TJ.. | 16 | 78:14 | 39 |
3. | FK Viktorie Čížkovice | 16 | 61:17 | 37 |
4. | TJ Sokol Pokratice -.. | 15 | 71:19 | 36 |
5. | SK Liběšice | 15 | 42:16 | 33 |
6. | TJ Sokol Libochovany | 16 | 71:41 | 29 |
7. | TJ Slavoj Úštěk | 15 | 50:29 | 29 |
8. | TJ Mšené Lázně/TJ.. | 16 | 41:29 | 29 |
9. | FK BECHLÍN z.s. | 16 | 44:30 | 25 |
10. | SK Štětí, z.s. | 16 | 29:48 | 16 |
11. | SK Velemín | 15 | 19:43 | 15 |
12. | SK SAHARA Vědomice z.s. | 16 | 28:54 | 15 |
13. | FK Slavoj Třebenice | 16 | 15:54 | 15 |
14. | Sokol Velké Žernoseky | 16 | 33:59 | 12 |
15. | TJ Sokol Hoštka, z.s | 16 | 23:128 | 4 |
16. | TJ Sokol Straškov/SK.. | 16 | 19:120 | 2 |
1. | FK Litoměřicko, z.s. B | 16 | 225:15 | 48 |
2. | TJ Slavoj Úštěk | 11 | 77:24 | 29 |
3. | TJ SOKOL Černiv z.s. | 13 | 94:47 | 27 |
4. | SK Roudnice n. L. -.. | 14 | 80:42 | 25 |
5. | FK Travčice | 14 | 77:63 | 23 |
6. | SK Štětí, z.s. | 14 | 87:57 | 21 |
7. | FK SCHOELLER Křešice | 14 | 40:85 | 15 |
8. | TJ Sokol Pokratice -.. | 15 | 63:153 | 12 |
9. | FK Libochovice, z.s. | 13 | 44:141 | 6 |
10. | TJ Viktorie Budyně n.O. | 14 | 15:175 | 1 |
1. | SK Sokol Malé Žernoseky | 2 | 19:4 | 4 |
2. | FK Litoměřicko, z.s. B | 1 | 21:1 | 3 |
3. | SK Štětí, z.s. | 2 | 29:25 | 3 |
4. | TJ Sokol Pokratice -.. | 1 | 10:7 | 3 |
5. | TJ Dynamo Podlusky, z.. | 2 | 26:24 | 3 |
6. | SK Roudnice n. L. -.. | 2 | 7:10 | 1 |
7. | Slavoj Bohušovice n.O. | 0 | 0:0 | 0 |
8. | SK Dušníky, z.s. | 2 | 4:45 | 0 |
1. | Sepap Štětí | 7 | 26:10 | 17 |
2. | Sokol Pokratice | 6 | 34:6 | 16 |
3. | SG Podřipsko | 7 | 23:23 | 12 |
4. | Slavoj Bohušovice n.O. | 6 | 14:9 | 8 |
5. | SK Velemín | 7 | 12:21 | 7 |
6. | FK Libochovice, z.s. | 7 | 10:19 | 7 |
7. | Slavoj Sulejovice z.s. | 7 | 6:17 | 7 |
8. | TJ Sokol Prackovice | 7 | 5:25 | 6 |
7 gólů
Vojtěch Pokorný4 góly
Petr Fischer3 góly
Jiří Alberovský1 gól
Pavel Fary1 gól
Tomáš MikIna1 gól
Štěpán Bechyně1 gól
Filip Zezula1 gól
Zdeněk Skokan1 gól
Tomáš Zůza21 gólů
Milan Kačo11 gólů
David Bílek5 gólů
Daniel Hromy4 góly
Lukáš Širochoman4 góly
Lukáš Novotný4 góly
Lukáš Kocúr1 gól
Jakub Vejl1 gól
Jan Viktora1 gól
Jakub Jeník1 gól
Miroslav Šedivý10 gólů
Jakub Beruška8 gólů
Lukáš Goldberg5 gólů
Lukáš Kocúr3 góly
Mikuláš Beruška2 góly
Milan Goldberg1 gól
Eliáš Petrželka16 gólů
Mikuláš Beruška12 gólů
Adam Lisec11 gólů
Marek Štefl10 gólů
Vít Čechlovský10 gólů
Lukáš Kuča6 gólů
Matěj Nagaj5 gólů
Jakub Dušánek3 góly
Oliver Trutnovský3 góly
Jan Hrušík3 góly
Vojtěch Reich7 gólů
Jan Fibich4 góly
Miloš Vála2 góly
Ondřej Vosmík1 gól
David Mencl1 gól
Jan Arazim1 gól
Josef Jonák1 gól
Josef Pixa1 gól
Jiří Vokoun sen.1 gól
David Bílek1 gól
Radek Flór
Počet návštěv: 229928
Posledních 30 dnů: 1706 | Posledních 7 dnů: 404 | Poslední den: 28
© 2024 SK Štětí, z.s. | Všechna práva vyhrazena | milanplisek.ste@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz
Diskuze