SK Ervěnice-Jirkov/L. Chomutov

5. kolo, Ne 10.06 10:00

SK Ervěnice-Jirkov/L. ..

6. kolo, Ne 17.06 10:30

Starší žáci vyšli v 1. kole nadstavby naprázdno. Nastřelili sice 2 tyče, ale soupeř byl střelecky úspěšnější

SK Štětí

FK Louny/J.Chomutov

0:3(0:2)

13.5.2018  1. kolo nadstavby

3. místo v základní skupině A Ústeckého přeboru posunulo starší žáky do skupiny finálové, nadstavbové, kde se 2 kolově utkají s nejlepšími 3 týmy druhé západní skupiny B. Stejné zápasy čekají i mužstva  na 1. a 2. místě naší skupiny. Body po základní části  nulují a přeborník kraje bude znám až po nadstavbové části. Hned v 1. kole nás čekal silný soupeř, a to právě dlouhodobý vítěz druhé skupiny. Trenéři neměli sice k dispozici velký počet hráčů, ale ta základní kostra, ta nejsilnější, kterou má Štětí, byla k dispozici.  Soupeř byl pro nás neznámou a čekalo se, jakým směrem se bude utkání vyvíjet. Hosté potvrdili, že kvalitu mají a čeka nás těžká zkouška. Louny /Chomutov byly v 1. poločase o něco více na míči a větší nebezpečí hrozilo z jejich strany. Nutno však poznamenat, že hráči Štětí odevzdaně nepůsobili a také se tlačili do zakončení. Nějaké náznaky na vstřelení branky v 1. poločase byly. Do vedení šli však ve 12. minutě hosté. Autorem gólu na 1:0 byl ve 12. minutě Erich Fomčenko.   V závěru poločasu se ve velké střelecké příležitosti ocitl Oldřich Malecha, ale štěstí k vyrovnání mu přáno nebylo. O to smutnější, že hosté udeřili z okamžitého protiútoku a branka Dominika Tomka znamenala vedení hostujícího týmu 2:0.  V úplném závěru první půle jsme mohli aspoň snížit, ale proti se postavila tyčka a to hned 2x. Do druhé poloviny utkání jsme nastoupili neohroženě a zdálo se, že hra se odehrává více na polovině Loun.  2x jsme se také dožadovali penalty a ve druhém případě se to zdálo více než jisté.  Rozhodčí ale nechal ve hře pokračovat. Abychom byli objektivní, tak musíme uznat, že zase v 1. poločase proti nám jednu penaltu nenařídil. Gól ze hry jsme ale bohužel nevstřelili a v závěru jsme po rychlém útoku, což byla největší devíza soupeře, inkasovali potřetí. Výsledek 3:0 byl nakonec i konečný a nezbývalo, než soupeři popřát. Nic se neděje, před námi jsou další zápasy, i když ten další, je přeložen z důvodu školních zájezdu až na středu 23.5.2018 od 17:00 v Jirkově

Sestava: Š.Černý-P.Prokopec, M.Hrdlička, J.Kroupa, L.Kuča, D.Ivanič, T.Kabelka, J.Daniluk,