Sepap Štětí

18. kolo, Pá 08.06 17:30

TJ Sokol České Kopisty..
Sepap Štětí

Derby Štětí-Litoměřicko, Stará garda šla do vedení hned v úvodu a po vítězství už má na kontě 24 bodů.

SK Štětí

FK Litoměřicko

3:1(2:0)

14.kolo  11.5.2018

Utkání 14. kolo okresního přeboru svedlo proti sobě mužstva, která ještě pomýšlí na horní příčky tabulky. Spíše to ale platí o našem Sepapu, který měl přeci jenom o nějaký ten bod více než Litoměřicko. K zápasu jsme se však scházeli složitě a nakonec jsme byli rádi, že jsme kompletní jedenáctku dali dohromady.  Zranění a některé jiné povinnosti nám zabránily složit nejsilnější sestavu. Hned v úvodu se ale ukázalo, že sílu mužstvo má, i když některé opory chybí.   Už ve 4. minutě otevřel skóre na 1:0 Jan Arazim a hned bylo na čem stavět. Další kostku na cestu za vítězstvím přidal v závěru poločasu Miloš Vála a  výsledek 2:0 byl také poločasovým. Naději na obrat v zápase dala soupeři branka v 63. minutě z kopačky Vojtěcha Martina. Ve zbývajících 17 minutách  jsme už Litoměřicku skórovat nedovolili a naopak v poslední minutě přidal pojistku sváteční střelec Václav Guzi.  Vítězství potvrdilo stále lepší formu staré gardy. Budou ji určitě ještě potřebovat. Před pronásledovateli z Českých Kopist v boji o 3. místo mají náskok 6 bodů. Ty mají ale ještě jeden zápas k dobru. Teď v pátek 18.  května jedou do Bohušovic a o týden později  v pátek 25.5.2018 je čeká doma zkouška ohněm. Do Štětí přijedou TJ Žitenice s bývalými reprezentanty a ligovými hráči v sestavě, první tým tabulky.

Branka: Jan Arazim 1, Miloš Vála, Vojtěch Martin

Sestava: S.Procházka-J.Arazim, J.Arazim, M.Běloubek, P.Božík, P.Čermák, V.Guzi,