TJ Hvězda Trnovany, z...

Dle slov trenéra dorostenců Václava Podhorského podali jeho svěřenci nejlepší podzimní výkon

TJ Skorotice – SK Štětí

0:5(0:2)   7.10.2017   7. kolo

Štětí 15 bodů a domácí Skorotice také. Týmy, kterým před tímto kolem patřilo 2. resp. 3. místo. Utkání se hrálo na umělé trávě v Ústí n.L. a slibovalo vyrovnaný průběh. Trenér Podhorský mohl počítat i s hráči, kteří jsou v kádru mužstva dospělých a tak mu chyběl jen Koloman Horváth a Šimon Vála. Předzápasové prognózy se od úvodního hvizdu rozhodčího naplňovat nezačaly. Bylo to mužstvo Štětí, které začalo diktovat tempo hry a řídit dění na hřišti. Skóre otevřel v 16. minutě přesně mířenou střelou k tyči z 20 metrů Feko. Pojistku přidal ještě v 1. poločase Podhorský. Střelou z voleje vymetl pavučinu domácí branky a zvýšil na 2:0. Ve 2. poločase domácí zkusil změnu a na hrot útoku vyslali jednoho z hráčů, který v 1. půli zastával funkci obránce. Zaskočit jsme se ale nenechali a i nadále soupeře přehrávali. V 55. minutě prokázal velkou zarputilost podpořenou desítkami hodin tréninkové píle Lukáš Šrotýř a na několikátý pokus dokázal dosat balón za brankovou čáru a zvýšit na 3:0. Když se pak v 71. minutě podruhé v utkání pěkně trefil z velké dálky Robert Feko a stanovil průběžný výsledek 4:0, tak bylo jasné, že zápas skončí naší jasnou výhrou.  2 minuty před koncem jsme ještě měli výhodu volného kopu, po kterém se nejlépe zorientoval Lukáš Jakl a hlavou stanovil konečný výsledek utkání 5:0.

Branky: Feko 2, Podhorský 1, Šrotýř 1, Podhorský 1

Sestava: M.Svoboda-Šedivý, Cap, Ladič, Beruška, Jakl, Šrotýř,