TJ Sokol Pokratice - L..

25. kolo, So 08.06 10:00

FK Travčice

26. kolo, So 15.06 10:00

Po vítězství v Brozanech jsou mladší žáci na 6. místě Ústeckého přeboru skupiny A

SK Sokol Brozany – SK Štětí

1:3(0:2)   8.10.2017  8. kolo 9. hrané

Do zápasu jsme vlétli odhodlání přerušit sérii 5 porážek v řadě.  První výhra na hřišti soupeře se ale nerodila vůbec snadno. Hned od úvodních minut se nám dařilo připravovat brankové příležitosti, ale strážce domácí branky Martin Mikyna dlouho odolával. Čisté konto držel až do 19. minuty. Pak se po levé straně prohnala Anička Kožarská a jako na zlatém podnose připravila balón pro Patrika Olivu novou to tvář v dresu Štětí, která k nám přišla z Cítova a oslavila první branku vstřelenou v novém týmu. Soupeře jsme zmáčkli ještě víc a ve 24. minutě zvyšoval na 2:0 nadvakrát Daniel Hromy. Domácím nepomohly ani protesty, že se jednalo o postavení mimo hru. Že bylo všechno v pořádku jim vysvětlil s přehledem řídící utkání Petr Gabriel. Druhý poločas začali lépe domácí  a dostali nás pod tlak.  Ve 49. minutě to vyústilo ve snížení náskoku na 1:2.  Převaha Brozan postupně slábla. Zasloužil se o to i Petr Hůrka v brance  a ke slovu se začali hlásit naši borci. V 54. minutě přešel přes 2 obránce Daniel Hromy a s velkým přehledem uklidil míč k tyči na konečných 3:1.

M.Hromy – trenér hodnocení:

První poločas jsme byli jasně lepší a to ve všech činnostech. Jak na balonu, v důrazu. , ale i  v rychlosti. Jen  nás zrazuje koncovka a klid v zakončení. Nevadí, spousta hráčů se každým tréninkem zlepšuje a to je pro hráče důležité do budoucna . Pochvalu zaslouží celý tým, protože to nebylo vítězství jednotlivých hráčů, ale celého týmu, který bojoval jeden za druhého. Pochvalu také zaslouží rodiče které nás doprovázeli kdy nevládlo moc hezké počasí děkujeme.

Branky: Hromy 2, Oliva 1

Sestava: P.Hůrka-B.Koleničová, M.Borovec, L.Viktora,