Starší a mladší žáci v 7. hraném kole Ústeckého přeboru s opačnými výsledky

Starší žáci

SK Štětí – MSK Trmice

15:0(9:0)   1.10.2017 7. hrané kolo

Úlohu favorita jsme začali naplňovat v 10. minutě, ale ještě před tím stálo zato vidět koncovku Oldy Malechy, který ze 2 metrů před otevřenou brankouo o  2 metry přestřelil.  Vraťme se všakk 1. brance zápasu, o kterou se postarala dvojice nejmenších. JAKUB Novák přihrál Migovi a ten věděl kam mířit. Hostující Vávra chtěl z volného přímého kopu srovnat, ale s pomocí teče skončil míč na rohu. Přes půlku hřiště prošel Daniluk v 16. minutě a Hrdličkovi připravil snadné zakončení na 2:0. O chvilku později musela domácí obrana zpytovat svědomí, když nechal za sebou Vávru a zachraňovat musel Šimon Černý na pozici brankářem. Parádním způsobem si našel prostor k zakončení Jakub Novák a zvýšil už na 30. Utkání pomalu dostávala jednotvárnou podobu. Ve 22. minutě trefil Daniluk Hrdličku, od  kterého se odrazil míč do sítě už na 4:0. Źasloužené branky se dočkal i aktivně hrající Daniluk, který obešel všechno co mu stálo v cestě a určil skóre 5:0. S jednou brankou se ale nesmířil  a během chvilky z podobné situace zvýšil na 6:0.  Konečně se trefil i Malecha, kterého na lavičce chvilku šetřili  trenéři. Výsledek 7:0 už sliboval hodně divoký výsledek. I další minuty patřily Malechovi. Nejprve šel 2x sám na brankáře, ale ten ho 2x vychytal. Při dalším nájezdu už Olda pochopil, že se brankář dá i obejít a znamenalo to výsledek 8:0. Ještě než si mužstva vyměnila strany, tak se do útoku vydal obránce Jakub Pilař a míč procedil mezi nohama brankáře na poločasových 9:0. I ve 2. části braková přehlídka pokračovala. Postarali se o ní i hosté, kteří si po rohu vsřelili vlastní gól.  Snažil se i Malecha a rázem to bylo 11:0. Že by volné přímé kopy mohly být  předností Jakuba Daniluka předvedl ve 46. minutě a rovlnil síť brankou na 12:0.  Pak si domácí vzali menší pauzu a o 10. minut později ji přerušil Malecha brankou na krásných 13:0. Že branky za Štětí nestřílí jen Malecha předvedl Martin Hrdlička brankou na 14:0. Poslední brankové vystoupení utkání předvedl Malecha, který se nechal od Hrdličky přihrát a stanovil konečný výsledek 15:0. Předzápasové prognózy se naplnili a mladíci z Trmic nebyly pro naše mužstvo žádnou velkou překážkou. Nyní nás čeká mnohem složitější utkání a to v příštím kole v sobotu 7. října v Brozanech.

Branky: Malecha 5, Daniluk 3, Hrdlička 3, Miga 1, Jakub Novák 1, Jakub Pilař 1,  vlastní

0:7(0:2)   1.10.2017   7. hrané kolo

Favorizovaní hosté byli od úvodního hvizdu rozhodčího Martina Toráče lepším týmem a již ve 3. minutě šli do vedení. Autorem 1. gólu byl Josef Dunda, která nakonec v zápase vstřeli 4 branky.  Snahu a bojovnost ale našim borcům upřít nejde a také se v 1. poločase drželi. Obzvlášť Bára Koleničová, která jako obránkyně často zachraňovala s velkým přehledem. V 1. poločase jsme inkasovali 2x a hned v úvodu mohl dokonce Daniel Hromy snížit, ale míč mu na nohu ideálně nesedl. Naopak hosté 2x zaútočili a byly z toho 2 branky v naší síti. Tím bylo o osudu utkání rozhodnuto a dobře hrající hosté náskok ještě navýšili na konečných 7:0.

Sestava: Hůrka-Koleničová, Vích, Borovec, Paďour, Širochoman,