Sepap Štětí

TJ Sokol Prackovice

14. kolo, Pá 17.05 18:00

Sepap Štětí

Hosté se v úvodu dostali do vedení, ale bylo to také naposledy. Stará garda zabrala a o vítězi nebylo pochyb. Miloš Vála 3 branky ve 2. poločase

Sepap Štětí – Dynamo Střížovice

8:3(4:1)   16.kolo 26.5.2017

Zápas dvou mužstev s 15 body sliboval vyrovnanou partii, která měla za krásného fotbalového počasí přinést atraktivní fotbal, jaký staré gardy dokáží nabídnout. Na první branku se čekalo do 13. minuty, kdy Radek Chlumecký jedna z posil hostujícího týmu pro letošní sezónu z vedlejšího Libereckého kraje,  šikovně zamotal  levou stranu štětské obrany a Střížovicím zajistil vedení 1:0.  Sepapáci rychle zvedli hlavu a za několik minut bylo po akci, kterou založil Vála a dokončil Jan Čermák, srovnáno na 1:1.  Zaskočení hosté v těchto momentech nestačili odrážet jeden útok domácích za druhým a na 2:1 po biliárové party zvýšil Daniel Jerman.  Definitivní obrat v zápase o 180 stupňů dokončil Jirka Vokoun střelou do prázdné branky na 3:1 ve 24. minutě.  Ještě než si mužstva vyměnila strany, tak se do listiny střelců brankou na 4:1 zapsal Jan Čermák, který dokázal prostřelit hradbu těl. Druhý poločas byl poločasem Miloše Vály. V 52. minutě chyboval brankář Střížovic Heřmánek a Miloš Vála měl svoji úlohu vstřelit gól jednoduchou.   Pavel Božík byl za dobrý výkon odměněn brankou už na 6:1. Střížovice začínaly stále častěji sledovat časomíru a asi už by se raději viděli v šatnách. Tam je však rozhodčí Vlašič nepustil a po druhé brance Vály na 7:1 je poslal rozehrávat ze středového kruhu. 10 minut před koncem válel Vála potřetí a nechytatelnou střelou z levačky upravil na hrozivých 8:1.  V závěru utkání už se hráči Štětí na hřišti domlouvali, do kterého štětského areálu půjdou oslavovat vítězství, pokud jsou mé informace správné, tak se dohodli na Palermu, ale raději měli čelit technické šikovnosti Štěpána Hladkého.  V 74. minutě a pak ještě v úplně poslední krásně rozvlnil síť za zády Tomáše Duníka a určil konečný výsledek 8:3 pro Štětí.  Hráče staré gardy chválíme. 8 branek a pěkné fotbalové akce se divákům líbily. Teď ještě za týden potvrdit v Bohušovicích a dokopná bude radostná,

Branky: Vála 3, P.Čermák 2, Vokoun 1, Jerman 1, Božík 1

Sestava:  Duník-Božík, P.Čermák, Guzi, Hamšík, Hoznédl, Janata, Jerman, Jonák, V.Kubeš, Páviš,